instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی تایوانی MSI پیشرو در تولید سخت افزار های گیمینگ ، به تازگی به روزرسانی بایوس جدیدی منتشر کرده که پشتیبانی از پردازنده‌های نسل سیزدهمی Raptor Lake اینتل را به مادربرد های Z690 و H670 و B660 این شرکت می‌آورد.
شرکت MSI در طول زمان، پشتیبانی از پردازنده‌های Raptor Lake را با بروز رسانی بایوس به تمام مادربردهای سری 600 خود خواهد آورد. اما برای شروع، فعلاً مادربرد های Z690 و H670 و B660 این شرکت، آپدیت جدید بایوس را دریافت می‌کنند. پردازنده‌های نسل سیزدهی اینتل قرار است تا چند ماه دیگر معرفی بشوند و تا آن زمان، مادربردهای بیشتری آپدیت بایوس را دریافت خواهند کرد.
پردازنده‌های نسل سیزدهمی Raptor Lake نسبت به نسل قبل تعداد هسته‌های بیشتر، حافظه کش بیشتر و I/O بهبود یافته دارند و بیشینه فرکانس و عملکرد پردازش چند رشته‌ای آن‌ها نسبت به نسل قبل، بهبود زیادی داشته است. این پردازنده‌ها قرار است تا چند ماه دیگر عرضه بشوند. البته در کنار این پردازنده‌ها، مادربردهای سری 700 نیز معرفی و عرضه می‌شوند. اما کاربرانی که مادربرد سری 600 دارند، می‌توانند بدون تغییر مادربرد و تنها با آپدیت بایوس، پردازنده‌های نسل سیزدهم را روی مادربردهای خود نصب کنند.
قطعات MSI را با گارانتی معتبر آونگ و گرین از بازار داخلی تهیه کنید
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick