یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
اهنگ جدید
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی
اگرچه هفته گذشته روی موتا یار همیشگی ریکاردو ساپینتو، پائولو میگوئل دوس‌سانتوس و ژائو آبرئو به عنوان دستیاران سرمربی پرتغالی استقلال معرفی شدند، اما در روز دوم تمرینات استقلال یک مربی پرتغالی دیگر هم به جمع کادرفنی آبی‌ها اضافه شد و کارش را شروع کرد.
این مربی پرتغالی پدرو کی‌روش نام دارد که چند روزی است به طور رسمی کارش را در استقلال شروع کرده است. مسئله‌ای که پدرو را از سایر مربیان خارجی استقلال متمایز می‌کند، تسلط او به زبان فارسی است. کی‌روش که از دوستان قدیمی ساپینتو محسوب می‌شود به عنوان هماهنگ کننده امور در کنار ساپینتو قرار گرفته و با آوردن او که به زبان فارسی مسلط است و راحت‌تر و بدون مترجم با بازیکنان ارتباط می‌گیرد سرمربی پرتغالی خیالش برای مدیریت مسائل مختلف راحت‌تر است.
جالب است بدانید که پدرو در گذشته چندین بار به ایران سفر کرده و آشنایی خوبی با کشور ما دارد. همسر او ایرانی است و احتمالا همین هم دلیل تسلط او به زبان فارسی است. این مربی در جهانگردی نیز دستی بر آتش دارد و از بسیاری از کشورهای دنیا دیدن کرده است. او حالا به عنوان چهارمین دستیار خارجی در کادرفنی ساپینتو حضور دارد و با توجه به تسلط به زبان فارسی توانسته ارتباط نزدیکی نیز با بازیکنان برقرار کند و نقش ویژه‌ای هم به عنوان مربی داشته باشد. البته او هنوز معنا و تلفظ برخی واژه‌های فارسی را به طور دقیق نمی‌داند و به صورت روزانه درباره برخی واژه‌ها و عبارت هایی که برایش تازگی دارد، پرسش‌هایی را مطرح می‌کند.


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط mohtavaclick