یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
اهنگ جدید
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، شاگردان قربان بردیف از شنبه هفته آینده در استانبول ترکیه اردو خواهند زد؛ علاوه بر تمرین، بازی تدارکاتی و سایر برنامه های فنی، تراکتوری ها قرار است چند بازیکن خارجی نیز در این اردو به تیم ملحق شده و زیر نظر بردیف تمرین خواهند کرد تا در صورت تایید او با تراکتور قرارداد امضا کنند.
صفا هادی اولین خرید خارجی تراکتور بود که هفته گذاشته کارش پیوستن او به جمع سرخ پوشان نهایی شد و در اردوی ترکیه نیز حاضر خواهد بود. با توجه به اینکه تیم تبریزی در جذب ستاره های داخلی خیلی موفق نبوده و هنوز موفق به جلب رضایت هواداران خود در بازار نقل و انتقالات نشده، تلاش برای جذب حداقل 3 بازیکن خارجی دیگر ادامه دارد.
بعد از قطع همکاری با ساغلام، گزینه های خارجی تراکتور که بر مبنای لیست این مربی ترک تنظیم شده بود جای خود را به لیست جدیدی داد. در لیست جدید چند بازیکن مورد نظر بردیف و چند بازیکن پیشنهادی به چشم می خورند.
طی هماهنگی های صورت گرفته، قرار است این بازیکنان در اردوی ترکیه به تدریج در تمرینات حضور پیدا کنند. هر بازیکنی که باب میل قربان بردیف باشد و با تراکتور به توافق برسد، در پایان همین اردو همراه با سرخ پوشان به تبریز سفر خواهد کرد.
انتهای پیام/


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط mohtavaclick