instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تصاویر جدیدی از سریال House of the Dragon که 300 سال پیش از Game of Thrones جریان دارد، منتشر شده است.
تازه‌ترین سریال شبکه HBO مجموعه‌ای فرعی از دنیای Game of Thrones تحت عنوان House of the Dragon می‌باشد که به وقایع جنگ داخلی خاندان تارگرین خواهد پرداخت. جنگی عظیم و سرنوشت‌ساز که به نبرد “رقص اژدهایان” منتهی می‌شود.
با توجه به پایان‌بندی سریال بازی تاج و تخت که با انتقادات بسیار زیادی روبرو بوده است، انتظارات از سریال خاندان اژدها بالا می‌باشد. با توجه به این که طبق گزارشات منتشر شده، مجموعه‌های زیادی از این فرنچایز در دست ساخت قرار دارد، موفقیت House of the Dragon می‌تواند سرنوشت آن‌ها را تعیین کند. سریالی که تصاویر جدیدی از آن منتشر شده و می‌توانید در ادامه آن را مشاهده نمایید:
از بازیگران این مجموعه که توسط جرج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) و رایان جی. کندال (Ryan J. Condal) تهیه‌کنندگی می‌شود، می‌توان به نام‌هایی همچون پدی کانسیداین (Paddy Considine)، اما دارسی (Emma D’Arcy)، ریس ایفانز (Rhys Ifans) و مت اسمیت (Matt Smith) اشاره کرد.
یکی از مسائلی که مجموعه جدید HBO با آن روبرو خواهد بود، رقابت با سریال فانتزی بزرگ سرویس آمازون به نام The Lord of the Rings: The Rings of Power خواهد بود. این دو فرنچایز علی‌رغم تفاوت‌هایی که با یکدیگر دارد، اما در نهایت مورد مقایسه قرار خواهند گرفت. موضوعی که شاید بتوان به عنوان یک زنگ خطر برای سازندگان هر یک در نظر گرفت تا آن‌ها را نسبت به کیفیت نهایی دو سریال مصمم نماید.
فصل اول سریال House of the Dragon از تاریخ 21 اوت (30 مرداد) پخش خود را آغاز خواهد کرد.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
با got که خیلی آب بازی کردیم خدا کنه تو این دیگه اون طوری نباشه.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick