ظاهراً شبکه‌ی توییتر با قطعی بزرگی مواجه شده است. مشکلات مربوط به این سرویس از ساعاتی قبل آغاز شده است و به‌نظر می‌رسد در ایران نیز برخی کاربران قادر به دسترسی به این پلتفرم اجتماعی نیستند.
شبکه‌ی اجتماعی توییتر قطعی بزرگی را تجربه می‌کند. درحال‌حاضر بسیاری از کاربران هنگام مراجعه به این سرویس با خطای «ظرفیت بیش‌ازحد» و حتی خطاهایی مثل «این صفحه مشکل دارد» مواجه می‌شوند. این مورد روی نسخه‌ی تحت وب، موبایل و حتی اپلیکیشن TweetDeck تأثیر گذاشته است.
وب‌سایت Downdetector، هزاران گزارش از مشکلات توییتر دریافت کرده است اما صفحه‌ی وضعیت این شبکه‌ی اجتماعی ادعا می‌کند که همه‌ی سیستم‌های عملیاتی آن فعال هستند. این درحالی است که دامنه‌ی اصلی Twitter.com بارگیری می‌شود، اما امکان ورود به سرویس‌ یا دسترسی به توییت‌ها وجود ندارد.
گزارش‌های کاربران ایرانی نشان می‌دهد دسترسی به توییتر از کشورمان نیز با مشکلاتی مواجه شده است و افراد نمی‌توانند به این پلتفرم اجتماعی دسترسی داشته باشند؛ هرچند به‌نظر می‌رسد پس از مدتی مشکل عدم دسترسی برای برخی کاربران رفع شده است.

پس از مشکلاتی که توییتر در ماه فوریه با آن مواجه شده بود، این اولین قطعی بزرگی است که تجربه می‌کند. توییتر در ماه فوریه طی یک هفته، دوبار از کار افتاد و کاربران بخش‌هایی از ایالات متحده به‌دلیل مشکلات فنی که مانع از بارگذاری توییت‌ها می‌شد، نتوانستند به این سرویس دسترسی داشته باشند.
آخرین مشکلات سرویس توییتر تنها چند روز پس از طرح شکایت این شبکه‌ی اجتماعی علیه ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان رخ داده است. ماسک تلاش می‌کند تا خود را از قرارداد خرید ۴۴ میلیارد دلاری این پلتفرم اجتماعی خارج کند زیرا اعتقاد دارد توییتر نتوانسته است اطلاعات مربوط به فعالیت ربات‌ها و هرزنامه‌ها را ارائه دهد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick