یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی باید مجددا از بالاترین سطح جامعه آغاز شده و در تمام سطوح جامعه با جدیت دنبال شود.
محمد رضا صباغیان در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم، بیان کرد: امروز مجددا شاهد روند صعودی مبتلایان به بیماری کرونا مواجه هستیم. طبیعتا برای کنترل این بیماری و پیش گیری از تکرار آمار بالای فوتی ها باید به شیوه گذشته عمل کرده و پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت دنبال کنیم.
وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر صدا و سیما و مسئولان می تواننند نقش مهمی در رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم ایفا کنند. امروز خود مسئولان نیز در خیلی از موارد نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی تفاوت هستند. این رفتار به مردم پیام می‌دهد که مشکلی نیست. باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجددا از بالاترین سطح آغاز شده و در تمام سطوح جامعه با جدیت دنبال شود.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبیعتا تاخیر در رعایت پروتکل های بهداشتی و سهل انگاری در این مقطع زمانی هزینه‌ها را برای کشور افزایش خواهد داد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick