instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
منتقدان نظرات خود درباره فیلم The Gray Man ساخته سرویس آنلاین نتفلیکس را اعلام کردند و نمرات متوسطی به آن دادند.
سرویس آنلاین نتفلیکس در سال‌های اخیر توانسته فیلم‌های اکشن و مهیج بسیار خوبی را برای بینندگان به نمایش در بیاورد و فیلم مرد خاکستری‌ (The Gray Man) نیز از همین دسته آثار است. کارگردانی این فیلم را آنتونی و جو روسو (Anthony and Joe Russo) در دست دارند که بر اساس رمانی از سال ۲۰۰۹ میلادی به همین نام نوشته مارک گرینی (Mark Greaney) است.
کریس ایوانز (Chris Evans)،‌ رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) و آنا د آرماس (Ana de Armas) نقش‌های اصلی این فیلم را بازی می‌کنند و همین باعث شده تا این فیلم یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۲ میلادی باشد.
منتقدان به ستایش نقش‌آفرینی دو بازیگر اصلی این فیلم پرداختند و بازی متفاوت کریس ایوانز در نقش شخصیت شرور را ستودند. با این حال، برخی از منتقدان بر این باور هستند که داستان تک خطی فیلم بیشتر شبیه به آثار اکشن دهه ۸۰ میلادی است و آن اصالت و هیجان لازم را ندارد.
به هنگام نگارش این مطلب در وب سایت راتن تومیتوز ۵۹ نقد برای فیلم «مرد خاکستری» منتشر شده است. از این تعداد نقد نیز امتیاز ۴۹ درصد به ثبت رسیده است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۵۰ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۳۱ نقد است.
«80/100 Empire | منتقد: جان نوجنت»
فیلم «مرد خاکستری» به جای آنکه داستانی مهیج و تازه را به نمایش بگذارد، یک داستان جاسوسی و اکشن آشنا را سرهم کرده است. با این وجود، این فیلم اثری به شدت سرگرم‌کننده و سریع به شمار می‌رود که با نقش‌آفرینی برجسته کریس ایوانز و رایان گاسلینگ همراه شده است.
«80/100 Variety | منتقد: پیتر دبروژ»
فیلم «مرد خاکستری» احتمالا یکی از مهیج‌ترین فیلم‌های سرویس آنلاین در چند سال اخیر به شمار می‌رود و دلیل این هیجان‌انگیز بودن نیز جذبه‌ای است که بازیگران برجسته این فیلم به کاراکترها و داستان داده‌اند.
«70/100 Screen Rant | منتقد: مولی فریمن»
به لطف حضور برادران روسو روی صندلی کارگردانی و بازیگران برجسته در جلوی دوربین، فیلم «مرد خاکستری» اکشنی بسیار سرگرم‌کننده و مهیج است. فیلم ممکن است شبیه به آثار اکشن دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی باشد اما همین فیلم را جذاب‌تر و سرگرم‌کننده‎‌تر کرده است.
«67/100 Entertainment Weekly | منتقد: لیا گرینبلات»
فیلم «مرد خاکستری» یک اکشن عالی و مهیج به شمار می‌رود که خشن، روان و گهگاهی سرگرم‌کننده است.
«50/100 The Hollywood Reporter | منتقد: جان دیفور»
فیلم «مرد خاکستری» نمی‌تواند به خوبی توجه بینندگان را به خود جلب کند و همین سبب می‌شود تا این اثر در ذهن آن‌ها ماندگار نشود.
«50/100 IGN | منتقد: سیدهانت ادلاخا»
فیلم «مرد خاکستری» برداشتی از فیلم‌های اکشن بهتری است و چیز زیادی در اختیار بازیگران برجسته خود قرار نمی‌دهد و عملا استعداد آن‌ها را هدر داده است. هر چند این اثر همچنان ارزش دیدن را دارد.
«42/100 IndieWire | منتقد: دیوید ارلیچ»
برادران روسو نتوانستند فیلم «مرد خاکستری» را همان دیگر آثار قبلی خود به موفقیت برسانند. با این حال، شکست این فیلم برای نتفلیکس بسیار بدتر است. نتفلیکس تمایل شدیدی برای ساخت فیلم‌های بزرگ دارد و بودجه‌های بسیار زیادی نیز صرف آن‌ها می‌کند اما در نهایت این آثار به تقلیدی از آثار کلاسیک تبدیل می‌شوند.
فیلم «مرد خاکستری» در تاریخ ۱۵ ژوئیه روی پرده سینماها اکران می‌شود و سپس در تاریخ ۲۲ ژوئیه سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نوشته ها نشون میده که این فیلم چیزه جدیدی برای ارائه کردن ب مخاطب ندارع
😐
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick