instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به تازگی اعلام شد که نویسنده‌ی بااستعداد و جوان سینما، امرالد فنل در نگاشتن فیلمنامه‌ی اسپین آف جان ویک، Ballerina مشارکت خواهد کرد.
ستاره‌ی فیلم Ballerina (بالرینا)، آنا د آرماس (Ana de Armas) در مصاحبه‌ای اعلام کرد که نویسنده‌ی نامزد اسکار، امرالد فنل (Emeral Fennell) در کنار شی هتن (Shay Hatten) و لن وایزمن (Len Wiseman) فیلمنامه‌ی این اثر را قلم می‌زنند. او در مصاحبه‌ای در این مورد گفت:
این مسئله برای من خیلی مهم بود که در نگاشتن فیلمنامه حتماً یک نویسنده‌ی زن نیز مشارکت داشته باشد. در زمانی که من به این پروژه پیوستم فقط کارگردان فیلم لن وایزمن و فرد دیگری در نوشتن فیلمنامه نقش داشتند و من گفتم که این جواب نخواهد داد. به همین خاطر من با پنج، شش نفر از نویسندگان زن مصاحبه کردم و در نهایت امرالد فنل به این پروژه پیوست. من به این مسئله خیلی افتخار می‌کنم.
در حال حاضر جزئیات زیادی از فیلم بالرینا منتشر نشده است؛ ولی دستان این فیلم حول محور یک قاتل جوان می‌گردد که در مدرسه‌ی باله‌ای که در فیلم سوم نشان داده شد، آموزش دیده است. او در این فیلم در مسیری برای انتقام از قاتلان خانواده‌ی خود، سفری پر خطر را آغاز می‌کند. در حال حاضر تاریخ انتشار این فیلم مشخص نشده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick