instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی لاینزگیت تریلری برای فیلم ترسناک Prey for the Devil با بازی جکلین بایرز (Jacqueline Byers) منتشر کرده است.
فیلم قربانی برای شیطان (Prey for the Devil) جدیدترین فیلم از کمپانی لاینزگیت است. این فیلم این موضوع را مطرح می‎‌کند که چه می‌شود اگر تسخیر انسان توسط شیطان همانند کرونا به سادگی قابل انتقال و گسترش باشد. به تازگی تریلری برای این فیلم منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.
تریلر منتشر شده برای فیلم «قربانی برای شیطان» ما را با گروهی از کشیش‌ها آشنا می‌کند که در یک مدرسه جن‌گیری در حال تحصیل هستند. زن‌ها اجازه جن‌گیری را ندارند اما این مدرسه به راهبه جوانی به نام ان با بازی جکلین بایرز (Jacqueline Byers) اجازه حضور در جلسات را داده است.
این راهبه جوان در گذشته شاهد تسخیر مادرش توسط یک شیطان بوده است و حالا این شیطان به دنبال آن است تا راهش را به درون بدن ان پیدا کند و برای این کار نیز از بدنی به بدن فرد دیگری می‌رود. این تریلر سرشار از لحظات ترسناک و دلهره‌آور است و نوید اثری خوفناک را به بیننده‌ها می‌دهد.
فیلم «قربانی برای شیطان» در ابتدا تحت عنوان نور شیطان (The Devil’s Light) شناخته می‌شد و علاوه بر جکلین بایرز، دیگر بازیگران آن شامل کریستین ناوارو (Christian Navarro)، نیکلاس رالف (Nicholas Ralph)، کالین سالمون (Colin Salmon) و ویرجینیا مدسن (Virginia Madsen) است.
رابرت زاپیا (Robert Zappia) فیلم‌نامه این فیلم را قلم زده و دنیل استام (Daniel Stamm) آن را کارگردانی کرده است که سابقه کارگردانی فیلم‌هایی همچون آخرین جن‌گیری (The Last Exorcism) و ۱۳ گناه (13 Sins) را در کارنامه خود دارد. فیلم «قربانی برای شیطان» در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۶ آبان ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران می‌شود.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
گمان نمی کنم این فیلم بتواند به موفقیت درخوری دست یابد.
فیلم بسیار خوبی به نظر میاد ولی در کل موضوعش تکراریه. چندین نوع فیلم با مضمون تسخیر شدن وجود داره . بهترین فیلم‌ توی این رده و ترسناکترین فیلم به نظرم‌ جن‌گیر۱ هست که ریتم کند و واقع‌گرایانه و غمزده‌‌‌ای داشت که آدمو واقعا میبرد توی فیلم‌ کنار تخت‌خواب ریگان یا اون راه‌پله‌های دلگیر و ترسناک که منتهی میشد به اتاق‌خوابه شیطان
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick