یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
اهنگ جدید
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی
طی هفته های اخیر بایرن مونیخ و چلسی برای جذب ماتیاس دلیخت با یوونتوس مذاکره کردند اما پیشنهادات آنها نزدیک به خواسته بیانکونری نبود. مدافع هلندی فاصله زیادی با جدایی دارد.
جانلوکا دی مارتزیو گزارش داد بین پیشنهاد بایرن مونیخ و رقم درخواستی یوونتوس بیش از 30 میلیون یورو فاصله وجود دارد. در واقع پیشنهاد بایرن مونیخ با پاداش ها چیزی حدود 60 میلیون یورو بوده و یوونتوس اصلا آن را در نظر نمی گیرد و حدود 90 تا 100 میلیون یورو می خواهد. 
ماتیاس دلیخت اخیرا تمرینات پیش فصل خود را در یوونتوس با جدیت آغاز کرده است. او در بین هواداران یوونتوس حاضر شد و دقایقی را با آنها سپری کرد و امضا داد. وی همچنین در اینستاگرامش تصویری از تمرینات خود را منتشر کرد و با گذاشتن ایموجی سفید و مشکی نوشت:
بازگشت به تمرینات
در سوی دیگر، چلسی به سراغ گزینه های دیگر رفته و خرید کالیدو کولیبالی را قطعی کرده است. بنابراین یوونتوس عجله ای برای فروش دلیخت ندارد و شاید حتی قرارداد او با کمتر شدن رقم فسخ، تمدید شود. دلیخت از ایده پیوستن به بایرن مونیخ استقبال می کند اما مشکلی برای ماندن در یوونتوس ندارد. او و یوونتوس در توافق با یکدیگر هستند که فقط در صورت رسیدن پیشنهاد مهم، جدایی انجام شود. 
 


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط mohtavaclick