یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
زنان سارقی که گروهی به محصولاتی همچون روغن و پنیر دسبرد میزنند. منبع: خبرفوری
سرقت کاری خلاف و لعن شده است.سرقت حرام خواری است.سرقت به صورت های گوناگون اتفاق می افتد.سرقت دل و اعصاب مالباخته را به هم میریزد.پول سرقت شده بی برکت است
ویدیویی از لحظه سرقت تابلوهای راهنمایی و رانندگی که در شبکه های اجتماعی پخش شده است را ببینید.
ایران:سارق شیاد که با خوراندن چلوکباب مسموم به راننده بین شهری وی را بی‌هوش و خودرو و اموالش را سرقت کرده بود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.
چند روز قبل رهگذران در حال عبور از خیابانی در جنوب تهران متوجه مرد میانسالی شدند که بی‌هوش در کنار خیابان افتاده بود. بنابراین بلافاصله آنها با اورژانس و پلیس تماس گرفتند. لحظاتی بعد مرد میانسال به‌نام کاظم به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.
در معاینات اولیه، پزشکان اورژانس اعلام کردند کاظم به خاطر مسمومیت دارویی بی‌هوش شده است. مرد میانسال تحت درمان قرار گرفت و با گذشت دو روز مراقبت در بیمارستان به هوش آمد.
او در تحقیقات گفت: من راننده بین راهی هستم و با خودروی پرایدم مسافرکشی می‌کنم. روز حادثه مرد جوانی دربست خودروی مرا برای تهران کرایه کرد. با توجه به اینکه مسافرم مبلغ خوبی را پیشنهاد کرده بود او را از اراک سوار خودرو کرده و راهی تهران شدیم. به تهران که رسیدیم، مرد مسافر پیشنهاد داد جایی توقف کرده و غذایی بخوریم.
می‌گفت در راه خسته شده‌ای و از طرفی این راه را هم باید برگردی و بهتر است که غذایی بخوری و خستگی در کنی. به پیشنهاد وی کنار خیابان توقف کردم و او از خودرو پیاده شد و دقایقی بعد با دو پرس چلوکباب برگشت.
شروع به خوردن غذا کردم اما ناگهان دیگر متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد، زمانی که به هوش آمدم خودم را در بیمارستان دیدم. مرد سارق با این ترفند نه تنها خودرو بلکه پول و وسایلی را که داخل آن بود سرقت کرده است.
به‌دنبال اظهارات مرد میانسال به دستور دادیار شعبه چهارم دادسرای ویژه سرقت، تحقیقات برای دستگیری متهم فراری آغاز شد.
سرقت پژو 405 توسط مسافر تاکسی در روز روشن
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick