یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
ایندیپندنت گزارش داد، «تونی راداکین» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انگلیس به ادعاها درباره بیماری یا ترور احتمالی «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه واکنش نشان داد.
راداکین در مصاحبه‌ای درباره سخن پراکنی رسانه‌های زرد انگلیسی درخصوص ابتلای پوتین به سرطان یا تلاش اطرافیانش برای کنار زدن او گفت: «فکر می‌کنم برخی اظهارات در این باره که حال او خوب نیست یا فردی قرار است او را ترور کرده و از قدرت کنار بزند، به عقیده من خیال‌پردازی هستند».
این مقام نظامی انگلیسی افزود: «ما به‌عنوان افراد حرفه‌ای نظامی شاهد رژیم باثباتی در روسیه هستیم و رئیس جمهور پوتین توانسته هرگونه مخالفی را کنار بزند. ما سلسله مراتبی را شاهد هستیم که بر پایه رئیس جمهور پوتین استوار شده و هیچ فردی در رأس، انگیزه به چالش کشیدن او را نداردو این ناراحت کننده است».
او همچنین گفت: «به شکل بالقوه، تهدید روسیه دهه‌ها ادامه خواهد داشت و نخست‌وزیر بعدی باید بداند که روسیه بزرگ‌ترین تهدید برای انگلیس است».
راداکین گفت: «شاید به‌خاطر درگیری در اوکراین نیروی زمینی روسیه تهدید کمتری در کوتاه‌مدت باشد اما روسیه یک قدرت اتمی است، توانایی‌های سایبری و فضایی دارد و برنامه‌های خاصی در زیر آب برای کابل‌های این نواحی دارد».
این مقام نظامی انگلیس افزود: «باید به نخست‌وزیر مسئولیت فوق‌العاده سنگین انگلیس به‌عنوان یک قدرت اتمی را یادآور شویم و این کار بخشی از مراسم معارفه برای نخست‌وزیر جدید خواهد بود».
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
تولید محتوا
ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick