یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
اختصاصی طرفداری / مدارکی به دست رسانه طرفداری رسیده که اثبات می کند دست کم دو شرکت بین المللی آماده ارائه خدمات سیستم کمک داور ویدیویی در ایران هستند اما مافیای داوری و بدتر از آن تمرکز بیش از حد سرپرست موقت روی رقابت انتخاباتی باعث شده var که پیش نیاز جدی برای برگزاری یک لیگ جوانمردانه است به حاشیه رانده شود
پیگیری های رسانه طرفداری مشخص کرده است که حداقل 2 شرکت از مجموع 5 شرکت بین المللی مورد تایید FIFA، آمادگی همکاری خود با وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال را به صورت ارسال نامه کتبی اعلام کرده اند و در مقابل و بعد از گذشت نزدیک به 10 ماه از زمان ارسال این نامه ها، هیچ پاسخی از جانب فدراسیون فوتبال به شرکت های مورد تایید FIFA داده نشده است.
این اسناد که برای اولین بار و به صورت اختصاصی توسط رسانه طرفداری منتشر می شود مشخص می کند که تمام ادعا های فدراسیون مبنی بر وجود مشکل تحریم و عدم تمایل همکاری شرکت های بین المللی مورد تایید FIFA با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران جهت راه اندازی سیستم کمک داور ویدیویی، بدون پایه و اساس بوده و علت عدم استفاده از این سیستم در کشور را اگر ناشی از فشار مافیا و عوامل پشت پرده ندانیم ، باید اعلام کنیم که عدم وجود اراده قاطع در مدیران مربوطه، سو مدیریت و خود تحریمی، تنها مانع راه اندازی سیستم VAR در کشور است.
پیگیری های رسانه طرفداری مشخص نموده است که وزارت امور خارجه کشورمان و همچنین اتاق بازرگانی اقدامات موثر بسیاری در جلب همکاری شرکت های بین المللی جهت راه اندازی سیستم VAR در کشور و رفع موانع همکاری انجام داده اند که با عدم استقبال فدراسیون فوتبال مواجه شده است. برخی از نامه ها و اسناد اعلام آمادگی همکاری شرکت های مورد تایید FIFA ،تاییدیه کنسولی وزارت امور خارجه را جهت اثبات مبدا و ماهیت شرکت ها را دارد و همینطور توسط اتاق بازرگانی نیز تایید شده است. همچنین یک ست دستگاه مورد تایید FIFA وارد کشور شده است که پس از گذشت بیش از 1 سال از ورود این دستگاه به کشور، هیچ استفاده ای حتی برای مقاصد آموزشی از دستگاه مربوطه انجام نشده است.
پیرو انتشار این اسناد، منتظر ارایه توضیحات فدراسیون می مانیم که به چه علت در تمام مصاحبه های خود مشکل تحریم را علت اصلی عدم راه اندازی سیستم VAR در ایران می داند؟ آیا منظور از تحریم ها این است که فدراسیون فوتبال شرکت های مورد تایید FIFA که مشتاق همکاری با کشورمان هستند را با محدودیت های خود ساخته تحریم کرده است ؟ آیا همچنان سیستم VAR به ادعای برخی از مدیران فدراسیون توسط مجلس یا وزارت ورزش گروگان گرفته شده و منتظر دریافت تاییدیه حراستی است؟ و یا فوتبال کشور باید تا چند سال دیگر معطل انجام بومی سازی این تکنولوژی و دریافت تاییدیه از فیفا بماند؟
مدتی است که از کارگروه VAR فدراسیون خبری منتشر نمی شود و این کارگروه هیچ علایم حیاتی ندارد و از آخرین جلسه آن 10 ماه گذشته است. همچنین تعدادی از اعضای این کارگروه از فدراسیون فوتبال جدا شده اند ولی افراد جدیدی جایگزین آنها نشده اند.
در تمام دنیا مرسوم است که متولی و مسئول سیستم VAR، کمیته داوران فدراسیون فوتبال آن کشور است ولی در ایران کمیته داوران تا کنون هیچ نقش فعال و موثری در مطالبه راه اندازی این سیستم و انجام موارد کارشناسی و حقوقی آن نداشته و تنها هرچند وقت یکبار خبر قطعی عدم استفاده از VAR  توسط کمیته داوران اعلام می شود که نیاز است کمیته محترم داوران نقش موثر و فعال تری را حداقل در بخش مطالبه جدی این سیستم انجام دهد.
از بخش های مختلف خبرهایی مبنی بر ایجاد انواع موانع ( از جمله تاخیر در ارایه پاسخ استعلام های حراستی یا الزام بومی سازی تکنولوژی ) جهت جلوگیری و یا تاخیر از انتشار فراخوان راه اندازی سیستم VAR و برگزاری رقابت شفاف میان کلیه شرکت های توانمند داخلی و خارجی به گوش می رسد تا امکان مطرح کردن وعده انتخاباتی راه اندازی VAR توسط برخی از کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال فراهم شود. بنابراین به نظر می رسد پیگیری راه اندازی VAR در وضعیت فعلی به مصحلت نبوده و این پروژه در حال حاضر درگیر بازی ها و رقابت های انتخاباتی شده است و موضوع های تحریم ، بومی سازی و دریافت استعلام های حراستی، تنها بهانه و ابزار تاخیر در تجهیز فوتبال کشور به تکنولوژی کمک داور ویدیویی شده است.
دست کم دو شرکت بین المللی آماده ارائه خدمات سیستم کمک داور ویدیویی در ایران هستند اما مافیای داوری و بدتر از آن تمرکز بیش از حد سرپرست موقت روی رقابت انتخاباتی باعث شده var که پیش نیاز جدی برای برگزاری یک لیگ جوانمردانه است به حاشیه رانده شود.
اخبار داغ 
شک‌کنکنین‌دلالها این‌وسط چوب لای چرخ میذارن و گرن راحت میشه وار اورد ولی همیشه اینجوری بوده چیزی ک تو ایران حتی ی خودکار بخاد ایران جدید بیاد مد شه اول دلالان باید پای کار باشند سود هنگفت ببرن بعد بزارن مد شه ایران !
توووف ب شرفتون این فوتبالو کشتید!
از سال 97 فدراسیون میخواد VAR وارد ایران کنه . وقتی چند رئیس عوض میشه و خبری از VAR نمیشه، معلومه که فشار از کجاست. باید دید کدوم مافیا از اومدن VAR ضرر میکنه. از بین رفتن تراکنش بازار شرط بندی فقط یکی از ضرر هایی هست که مافیا با اومدن var دچارش میشه. حتی شرکت های خارجی جلو میاند و اینها جواب نمیدند
مصاحبه های جدید فدراسیون دیدن داره ،1 سال مردم رو سرکار گذاشتند که چون تحریم هستیم VAR نداریم.
وقاحت تا کجا ؟؟
اگه کیسه ی حقیر بزاره
البته وار هم بیاد اتاق وار باید تصمیم بگیره که انسان هست و بازم میتونه فاسد باشه.
ولی لنگ میگه نه ما var نمیخواییم وقت یه سریا هم توییت میکنن var بزارید جمع کنید باو کاسه کوزتونو
حالا کیسه ناراحت میشه
خیلی جالبه یه سریا میگن دلیل نیومدن وار پرسپولیسه یه سریا میگن استقلاله یه سریا میگن سپاهانه تروخدا بس کنید این مسخره بازیا رو خودتون رو گذاشته سر کار مشکل ما جایی دیگه است .
وظایف وار به حیطه فعالیت صدا و سیما هم مربوط میشه به نظر مافیای اصلی خود صدا و سیماست که اجازه ورود وار خارجی رو نمی ده و سفارشش رو به یه شرکت داخلی داده. هر جا بحث تصویر و پخش بشه یک طرف قصه قطعا صدا و سیماست به همین خاطر تا نظر صدا و سیما جلب نشه اتفاقی نمی افته
. اگه فدراسیون و دلال ها و مافیای فوتبال این اختیار را نداشته باشه که برنده رو با دوتا پنالتی یا آفساید و ….تعیین کنند که نمیشه .
اوردن وار باعث میشه کار کمیته انظباطی چند برابر شه . چون داخل زمین که نمیشه مثل بازیهای گذشته لیگ هر کاری بکنند .در نتیجه باید با رای کمیته ها امتیاز بدن و امتیاز بگیرند که خیلی سخته . هنوز رسوایی کسر امتیاز از گلگهر صداش نخوابیده.
پس اوردن وار عاقلانه نیست و به ضرر مافیا ست وگرنه حداقل پنج فصل پیش میآوردند.
اگه دلال‌ها اجازه بدن.
البته وار هم اگه بیاد این داورهای شیتیل بگیر لنگی قراره بشینن پشتش و همچنان بازی‌ها رو واسه لنگ دربیارن
اگه وار بود پیروزی مقابل استقلال دبل شده بود ولی متاسفانه مافیا نذاشت سوگلی حکومتی باخت تجربه کنه
بازم طبق معمول همه تیما موافقت میکنن غیر کیسه و شله دونده هم خو یه کیسه بیشتر نداره دوباره سنگ اندازی می‌کنه و به لجن بازیاشون ادامه میدن💩💩💩💩💩
مثل همیشه تحریم بهانه است
معلومه چرا وار نیوردند چون با کثافت کاری کیسه رو قهرمان کنن اهدای بیست امتیاز داوری ب کیسه تو ۱۷ بازی آخر لیگ گویای ماجراست
مایل بودید ببینین
https://www.tarafdari.com/node/2160046
قانون نگرفتن پنالتی های استقلال تو دربی ربطی به اومدن var داره؟ ممکنه لغو بشه؟
خوبه
Var فقط نیست تو همه چیزمون همین شدیم
تحریم بهانه خوبی برای کار نکردن و مدیر نبودن افراد شده تو ایران
گند میزنن میندازن گردن تحریم
آخه استقلال پرسپولیس بدبخت می شن دیگه وار بیاد 😂 والا باید از همون ۲۰۱۸ می اومد اینا همش حرفه کاندیدای جدید هم بیاد و رای بیاره بازم نمیاره وار رو ما شهرستانی ها باید برای قهرمانی دو برابر انرژی مون رو بگذاریم برای قهرمانی نمونه اش فصل پیش مسئله داوری یک خوانه خوان دوم فدراسیون و کمیته انضباطی و استینافه کافیه مصاحبه امروز جاودانی رو دوباره ببینید
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick