یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با اعلام رسمی باشگاه منچسترسیتی، برناردو سیلوا در این تیم ماندنی شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، بر اساس اطلاعاتی که  توسط دیلی میرور فاش شد، منچسترسیتی با وجود تلاش‌های بارسلونا برای جذب برناردو سیلوا بازیکن پرتغالی، اجازه جدایی به او را نخواهد داد چرا که این بازیکن یک بازیکن کلیدی در اتحاد محسوب می‌شود. سیلوا در فصلی که گذشت یکی از بهترین بازیکنان منچستر سیتی بود و سهم به‌سزایی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر انگلیس داشت. او با ۱۳ گل و ۶ پاس گل از ستاره های تیم گواردیولا بود. 
بارسلونا به خاطر مشکلات مالی که سال قبل داشت مجبور به فروش مسی شد. از طرف دیگر آبی اناری ها نتوانستند بازیکنان سرشناس و گران قیمتی را جذب کنند اما به نظر می رسد که وضعیت مالی این تیم پرطرفدار اسپانیایی کمی بهتر شده است. 
برناردو سیلوا ستاره پرتغالی منچستر سیتی بازیکنی بود که آبی اناری‌ها به جذب او علاقه داشتند. باشگاه منچستر سیتی برای فروش این بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو خواست ولی در نهایت بعد از مذاکره با این بازیکن اعلام کرد سیلوا به هیچ وجه فروشی نیست.
پپ گواردیولا، برناردو سیلوا را بازیکنی ضروری می‌داند تا دوباره آرزوی کسب همه قهرمانی‌ها را در فصل آینده داشته باشد. علاوه بر قهرمانی مجدد در لیگ برتر، تیم انگلیسی به دنبال اولین لیگ قهرمانان اروپا است. آن‌ها معتقدند با حضور سیلوا در جمع خود شانس بیش‌تری برای قهرمانی خواهند داشت.
سیلوا یک فصل دیگر با منچستر سیتی قرارداد دارد. این باشگاه انگلیسی اگر نمی‌خواهد که این بازیکن را مجانی از دست دهد باید در تابستان جاری قرارداد او را تمدید کند در غیر این صورت فصل بعد می‌تواند به صورت مجانی جدا شود.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick