یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
محمدرضا زادمهر می گوید به خاطر کاپیتان سابق استقلال، طرفدار تیم فولاد شده است
دکتر محمدرضا زادمهر، سرپرست سابق تیم ملی و پرسپولیس درباره اتفاقات امروز فوتبال ایران به نکاتی اشاره کرده است که مرور این نکات قطعا خالی از لطف نیست.
به گزارش طرفداری، محمدرضا زادمهر در گفتگو با رسانه طرفداری با حمایت از اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال، به انتقاد از کسانی پرداخت که هیچ خروجی مثبتی در کار اداره فدراسیون فوتبال نداشته اند اما دوباره برای حضور در فدراسیون فوتبال نامزد شده اند.
این گفتگو را بدون کم و کاست می خوانید:
اسکوچیچ در شرایطی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان شد که هیچ کدام از مربیان داخلی فوتبال ما جرات نداشتند هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرند. او آمد و با تیم ملی یکی از بهترین نتایج تاریخ فوتبالمان را گرفت و موفق شد تیم ملی را به جام جهانی فوتبال ببرد، بعد هم به علت دلایلی که بیشتر آنها واهی است آمدند این مربی خوب را کنار بگذارند. فوتبال ما با کنار گذاشتن این مربی به نظر من یک قدم عقب می رفت.
این مربی بدون سر و صدا آمد و کار خودش را کرد. به نظر من شاید ما لایق یک مربی قلدر باشیم که با حاشیه و سر و صدا و توهین کردن به دیگران بیاید و کار کند، به هیچ کس احترام نگذارد، لیگ فوتبال را به دلخواه خودش تعطیل کند. خلاف اسکوچیچ که کم حاشیه و آرام آمد و با وجود این که برای او هیچ کار هم نکردیم، تیم ملی فوتبال کشورمان را موفق کرد و حالا به خاطر رفتاری که با او کرده ایم به نظرم باید اندکی به خودمان نهیب بزنیم. بعدها می فهمیم چه کار زشتی کرده ایم.
در ساختار مدیریتی فوتبال ما یک اشکال عمده و تلخ وجود دارد. هیچ سازمانی برای ارزیابی کارنامه مدیران وجود ندارد. کسانی که هیچ عملکرد مثبتی در فوتبال نداشته و تازه فوتبال ما را به دردسر هم انداخته اند در همین فضای بدون ارزیابی می آیند و نامزد ریاست فداسیون فوتبال می شوند. ما باید اندکی با ارزیابی و نظارت کار کنیم. بهترین کار این بود که برویم و از مدیران موفق گذشته درخواست کنیم بیایند وسط گود و شایستگی های خود را عرضه کنند. مگر ما آقای دادکان و صفایی فراهانی را نداریم؟ این مدیران قدرتمند و لایق هنوز هستند و هنوز می توانیم از توان مدیریتی آنها استفاده کنیم.
از این که وریا غفوری به تیم فولاد می رود خوشحالم. اگر این قرارداد رسمی شود، من از این به بعد فولاد را بعد از پرسپولیس تیم دوم خودم می دانم. هر جا حمیدرضا گرشاسبی حضور داشته، با توان بالای مدیریتی خود تیم را موفق کرده است. این مدیر از دسته مدیرانی است که کار خود را خوب بلد است، انتخاب مربی خوب و جوانی مثل نکونام، عملکرد مثبت تیم فولاد، جذب نفرات موثر و… می تواند فولاد را در آسیا هم موفق کند. برای وریا غفوری هم آرزوی موفقیت در تیم جدیدش را دارم. 
اخبار داغ 
تروریست پدرت و جد وآبادت .۴۳ ساله پدر مردم رو درآوردید تروریست شماید
در جواب اون کسی ک میگه وریا چرا در جوانی حرف نمیزد باید بگم ایشون مصاحبه میکرد اما شما اون وقتا داخل موز بودی🤓🙏
وریا و امثال وریا چرا وقتی تو جوانی و اوجن از این حرفا نمیزدن الان که اخرای عمر فوتبالشونه اینچیزا یادشون افتاده؟
کلا سلبریتیا دغدغه مردم ندارن گولشونو نخورید
بقول مرحوم ناصر عبدالهی به سلبریتیا فقط به اندازه قد و قوارشان حرمت و احترام بگذارید
این تروریست کومله چه دکلی شده ها واسه یه عده
چگورا پلاستیکی
وریا خار چشم ساندیسیا
اینم دیگه راهشو یاد گرفت
پس عملا فرقی با هابیت فنا نداری
یکی میتونه ادعای هواداری از وریا رو بکنه که خودش چهار کلام حرف دل ملت رو زده باشه وگرنه دفاع بد از وریا باعث خواجه شدن زبون عدالت خواه ش میشه
ولی هنوز مهریه حاج اصغر بچه محل پهلوان وریا جور نشده.واقعاً بعضی کرابر ها هنوز صلاحیت موبایل دست گرفتن هم ندارن چه به نظر دادن
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick