instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
طی بازدید اخیر یکی از بازیگرهای بازی Yakuza 8 از استودیوی سازنده، تصاویری لو رفته است که احتمالا به این نسخه مربوط می‌شود و شخصیت‌های آن را نشان می‌دهد.
مبارز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) یعنی میکورو آساکورا (Mikuru Asakura) طی بازدید اخیر خود از استودیوی ریوگاتوکو (Ryu Ga Gotoku Studio)، از بخش‌های مختلف آن، ملاقاتش با رئیس سگا (SEGA) یعنی هاروکی ساتومی (Haruki Satomi) که مسئول این بازدید بوده است و حتی تصاویر جدیدی از سری Yakuza فیلمبرداری کرده است.
این احتمال وجود دارد که آساکورا ناخواسته تصاویر Yakuza 8 یا دنباله‌ی Yakuza Like A Dragon را ضبط کرده باشد.
ویدیوی مربوطه و تصاویر منتشرشده، در ادامه قابل مشاهده است:
پروتاگونیست بازی Yakuza Like A Dragon یعنی ایشی‌بان کاسوگا (Ichiban Kasuga) در این تصاویر دیده می‌شود که ظاهری متفاوت از قبل دارد.
بنا بر گزارشی که رسانه‌ی فامیتسو (Famitsu) به زبان ژاپنی منتشر کرده و Nibellion در توییتر به آن پرداخته است، داستان بازی Yakuza 8 در منطقه‌ای جدید رخ می‌دهد و آساکورا هم در آن حضور دارد.
توییت او به شرح زیر است:
این تصاویر که از صفحه‌ی نمایشگر گرفته شده‌اند، اولین تصاویر بازی Yakuza 8 و بخشی از ویدئوی مراحل ساخت بازی در یوتیوب هستند. طبق این مقاله، این بازی شامل شهری جدید خواهد بود و مدل موی ایشی‌بان از حالت فر تغییر یافته است و او اکنون موهای خود را در پشت سر می‌بندد. همچنین، به نظر می‌رسد که میکورو آساکورا (مبارز هنرهای رزمی ترکیبی و فعال یوتیوب) در این بازی حضور خواهد داشت.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
یاکوزا مثل اژدر:دی داستانش خیلی باحاله ولی سبک گیم پلیش رو دوست ندارم که نظر شخصی خودم هست کلا بازی ها نوبتی رو دوست ندارم ولی برای کسی که گیم پلی رو هم دوست داشته باشه سری یاکوزا رو حتما باید بازی کنه.
باید اسم قسمت بعدی رو Japan like The America بزارنxd.
به نظرم این سری بازی فقط به صورت سرویسی می ارزه تا این که بخوای بخریش مخصوصا تو ایران ولی برای ژاپنی ها همه جوره ارزنده هست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick