instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
پلتینیوم‌گیمز (PlatinumGames) با برگزیدن تاکائو یامانه (Takao Yamane)، عضو باتجربه نینتندو، به عنوان نایب رئیس، از عصر جدیدی در این شرکت رونمایی کرد.
این قرار ملاقات در مصاحبه‌ای با فامیستو (Famitsu) به طور کامل توضیح داده خواهد شد. همچنین هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، نایب رئیس فعلی و آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba)، مدیر ارشد اجرایی، در طول مصاحبه حاضر بودند.
پیش از پیوستن به پلتینیوم، یامانه به مدت هفت سال مدیریت کل بخش لایسنس نینتندو را بر عهده داشته است.
پیش از این، او نظارت برنامه‌ریزی و استراتژی بخشی از نینتندو اروپا را در دست داشته و قبل از آن مدتی را به عنوان نایب رئیس نینتندو فرانسه گذرانده است.
امسال پلتینیوم دستخوش چندین تغییر بزرگ در نیروهای انسانی خود شده است. بعد از اینکه آتوشی اینابا، بنیان‌گذار شرکت، به عنوان مدیر ارشد اجرایی مشخص شد، اعلام کرد که می‌خواهد پلتینیوم پروژه‌های بزرگتر و ریسکی‌تری را بر عهده بگیرد.
اگرچه برخی افراد نگران هستند که منظور اینابا تمرکز بیشتر روی عناوین سرویس‌محور است. او گفت که دوست دارد این شرکت بازی‌های بیشتری که برای مدت زمان طولانی‌تری مورد توجه قرار بگیرند، بسازد؛ در مقایسه با عناوینی مثل Bayonetta که بازیکنان محتوای آن را به صورت یک‌باره تجربه می‌کنند.
در مصاحبه‌ای با VGC، کامیا گفت که پلتینیوم می‌خواهد به عنوان چیزی بیشتر از شرکت بازی‌های اکشن شناخته شود:
من فکر می‌کنم انتظار طرفداران عناوین اکشن خطی مثل NieR و Bayonetta است. درک می‌کنیم که برای بازی‌های اکشنی که ساخته‌ایم مورد احترام قرار می‌گیریم و همیشه از شنیدن آن خوشحال می‌شویم؛ اما نمی‌خواهیم به عنوان شرکت بازی‌های اکشن شناخته شویم. دوست داریم از ما به عنوان شرکتی که به گیم‌پلی ابتکاری و سرگرم‌کننده اهمیت می‌دهد، یاد شود.
عنوانی مثل Sol Cresta مایه ننگ نیست؛ در صورتی که کاملا متفاوت است، اما هنوز به عنوان بخشی از این خانواده شناخته می‌شود؛ زیرا حس می‌کنیم که ایده‌ای اصیل و سرگرم‌کننده بوده که قصد انجام آن را داشتیم. امیدوارم با پروژه‌های آینده، این فلسفه برای طرفداران واضح‌تر شود.
تقریبا پنج سال بعد از رونمایی Bayonetta 3، نینتندو تاریخ عرضه آن را در هفته گذشته اعلام کرد. این بازی در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
امیدوارم سونی یکی از خرید هاش این استودیو باشه.
این زباله ساز رو مفت هم بهش بفروشن به دردش نمی خوره ، همون astral chain هم که خوب در اومد معجزه بود
دارن با مایکروسافت برای ساخت بازی انحصاری جدید مذاکره میکنن بعد میان خودشون رو به سونی بفروشن؟
تازه چند بار هم به مایکروسافت نخ دادن که بیا ما رو بخر
امیدوارم پلاتینیوم گیمز هم به روز های اوج اش برگرده.
میکامی هم همین رو میگفت :^)
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick