یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در دنیایی که شاهد انبوه خودروهای شبیه به هم هستیم، ژیپنگ P7 از چین به عنوان یک خون تازه در رگ‌های صنعت خودرو به نظر می‌رسد و شبیه هیچ‌یک از خودروهای دیگر نیست. P7 واقعاً به عنوان یک خودروی چینی در جاده‌ها متمایز خواهد بود. این خودرو فقط به‌صورت سدان عرضه می‌شود اما این امر باعث نمی‌شود شوگر دیزاین رندرهایی از نسخه شوتینگ بریک آن را منتشر نکند.

طراح این خودرو به بخش جلو دست نزده اما ارتفاع P7 را پایین‌تر آورده و به این ترتیب شاهد برجسته و جذاب‌تری هستیم. البته تغییرات اصلی در بخش پشتی رخ داده‌اند. خط سقف امتداد یافته و شیشه‌های جانبی در عقب نیز با رشد ابعاد مواجه شده‌اند. اسپویلر کوچک روی سقف نیز با شیشه عقب خمیده همراه شده و یک اسپویلر لبه‌ای نیز علاوه بر نوار نورانی LED در این بخش دیده می‌شوند. این خودرو در نسخه سدان صندوق بسیار کوتاهی دارد و این امر باعث شده P7 از برخی زوایا عجیب به نظر برسد اما ظاهر پشتی رندرهای شوتینگ بریک این خودرو بسیار بهتر به نظر می‌رسند.
خود ژیپنگ برنامه‌ای برای تولید نسخه شوتینگ بریک P7 ندارد اما فکر نمی‌کنیم چینی‌ها چنین ایده‌ای را به‌کل رد کنند چراکه P7 با درب‌های قیچی شکل مشابه لامبورگینی تولید می‌شود و بنابراین این برند از دست‌کاری طراحی ظاهری P7 برای ایجاد حداکثر هیجان و تأثیرگذاری ابایی نخواهد داشت. در زیر بطن این خودرو مجموعه باتری ۷۰.۸ کیلووات ساعتی و پیشرانه‌ای الکتریکی قرار دارند که قدرت ۲۶۳ اسب بخاری و گشتاور ۳۹۰ نیوتون متری تولید می‌کنند. این خودرو با پروتکل‌های قدیمی NEDC شعاع حرکتی ۵۸۶ کیلومتری خواهد داشت. البته در صورت سفارش باتری ۸۰.۹ کیلووات ساعتی این رقم به ۷۰۶ کیلومتر افزایش خواهد یافت.
حمید
رو اولین سرعت گیر با انبار اگزوز خداحافظی کن
ali+a
میگه برقیه مهندس! منبع اگزوز !! ارتفاعش کمه درسته ولی جاده های اونا بیشترشون صافه… هندلینگ ماشین های برقی بخاطر وزن بالاتر و ارتفاع کمتر خوبه. طراحیش از چند ماشین الهام گرفته ولی خوبه…
جواد
برقیه
جواد
برقیه
محسن
دوست عزیز این ماشین الکتریکی هست🙃
Reza Waffen SS
اگزوز کجا بود ؟ متن رو خوندین اصلا ؟
محمد احسان رضایی
قطعا این ماشین که انقدر ارتفاعش کمه تنظیم ارتفاع داره
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick