یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سیاسیون نیز در کنار مردم اروگوئه خواستار بازگشت مهاجم گلزن این کشور به تیم ملی برای جام جهانی قطر شدند.
به گزارش ایسنا و به نقل از ال ناسیونال، هواداران تیم ملی فوتبال اروگوئه با ایجاد یک کمپینی با هشتگ SuárezANacional# خواستار بازگشت این مهاجم به تیم ملی اروگوئه برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هستند. 
پابلو میرس وزیر کار و کارولینا آچه معاون وزیر امور خارجی و سباستین داسیلوا، ژرمن کوتینیو و اسکار آندراده نمایندگان مجلس از جمله افرادی بودند که خواستار بازگشت لوئیس سوارس به تیم ملی این کشور برای جام جهانی قطر شدند.
این بازیکن از تیم اتلتیکومادرید جدا شده است و به دنبال پیدا کردن تیم جدید خود برای فصل جدید رقابت‌هاست. سوارس در حال حاضر بدون تیم است و گفته می‌شود قرار است به تیمی در آمریکای جنوبی بپیوندد و راهی این تیم شود. این بازیکن از تیم ملی کشورش کنار کشیده است ولی هواداران اروگوئه خواستار بازگشت او به ترکیب اروگوئه شدند و به همین خاطر سیاسیون این کشور نیز جدیدا به این خبر واکنش نشان دادند و با زدن هشتگ از سوارس درخواست کردند برای جام جهانی در تیم ملی اروگوئه باشد.
اروگوئه می‌خواهد نسبت به جام جهانی گذشته بهترین نتیجه را کسب کند و تا جایی که می‌تواند به بالاترین مراحل صعود کند. اروگوئه در جام جهانی ۲۰۱۸ توانست با برتری برابر پرتغال در یک‌هشتم نهایی به جمع هشت تیم برتر راه یابد ولی در یک چهارم نهایی با دو گل به فرانسه باخت و حذف شد.
اروگوئه با هدایت اسکار تابارس به عنوان چهارمی جام جهانی رسید. این اتفاق در سال ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی رخ داد. او هم‌چنین در کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۱ اروگوئه را قهرمان کرد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick