کابین هوشمند مجهز به سیستم ‌عامل هارمونی است و از فناوری رانندگی خودکار هواوی بهره می‌برد.
هواوی بیش از یک سال پیش اعلام کرد که با تولیدکننده چینی خودروهای الکتریکی Arcfox برای تولید یک خودروی الکتریکی لوکس با تکنولوژی HI هواوی (Huawei Inside) همکاری خواهد کرد. تکنولوژی مذکور صفحه‌نمایش هوشمند مجهز به سیستم عامل HarmonyOS در کابین و تکنولوژی HiCar هواوی با قابلیت رانندگی خودکار سطح ۳ را ترکیب می‌کند.
سیستم اطلاعات و سرگرمی Arcfox Alpha-S با طراحی HarmonyOS
سیستم اطلاعات و سرگرمی Arcfox Alpha-S با طراحی HarmonyOS

به‌نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، Arcfox Alpha-S اولین خودروی تولیدی با هواوی اینساید (Huawei Inside) محسوب می‌شود و اکنون وارد تولید انبوه شده است. سیستم رانندگی خودکار خودروی الکتریکی (EV) توان محاسبات 400TOP دارد و به فناوری حسگری زیادی مانند سه حسگر LiDAR، شش حسگر رادار mmW (کلاس خاصی از فناوری رادار است که از امواج الکترومغناطیسی با طول موج کوتاه استفاده می‌کند)، ۱۲ حسگر اولتراسونیک، ۹ واحد ADS و ۴ دوربین دید فراگیر مجهز است.
اگرچه Arcfox Alpha-S از ژانویه دردسترس بوده؛ اما دسته‌ی کوچکی از آن تحویل داده شده و خودروی الکتریکی مذکور اکنون وارد تولید انبوه در کارخانه تولید ژنجیانگ خود می‌شود.
لوگوی پدال
وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick