یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دنیای متفاوت تکنولوژیظاهرا تقاضا برای گوشی‌های هوشمند هر سال در حال کاهش است و‌ طبق آماری که توسط موسسه Canalys منتشر شده است عرضه آن‌ها در سه ماهه دوم امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد کاهش یافته است. 
البته دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد، اما مهمترین دلیل آن این است که با قدرتمندتر شدن گوشی‌ها نیاز به قطعات گران‌تری است و این‌ موضوع باعث گران‌تر شدن اکثر گوشی‌ها شده است  و از طرف دیگر ارتقاهایی که هر ساله در گوشی‌ها انجام‌ می‌شود چندان جذاب نیستند و بنابراین مشتریان علاقه‌ای به تعویض گوشی فعلی خود پیدا نمی‌کنند. مشکل کمبود تراشه هم مزید بر علت شده است و تولید گوشی‌ها را با مشکل مواجه کرده است. 
همه این عوامل دست به دست هم داده است تا اکثر مردم به سراغ گوشی‌های ارزان‌تر بروند و‌ برای مثال گوشی‌های سری A سامسونگ فروش نسبتا خوبی در بین مشتریان داشته‌اند و باعث شدند سهم بازار سامسونگ از ۱۸ درصد در سال گذشته به ۲۱ درصد برسد. سهم بازار اپل و شیائومی هم به‌ترتیب ۱۷ و ۱۴ درصد شده است. 
سهم بازار اوپو و ویوو هم مثل شیایومی حدود ۱ درصد کاهش یافته است و به نظر می‌رسد روند کلی بازار همچنان برای اکثر شرکت‌ها نزولی باقی خواهد ماند و باید منتظر بمانیم و ببینیم تا آخر امسال چه اتفاقاتی در بازار گوشی‌های هوشمند ‌می‌افتد. 
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick