instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
رویداد شرکت کپکام (Capcom) در کامیک کان سن دیئگو (San Diego Comic Con) جمعه‌ی این هفته برگزار می‌شود و مجری آن مگی رابرتسون (Maggie Robertson) خواهد بود.
فهرست بازی‌های موردانتظار کپکام بسیار بلندبالا است و چندین عنوان مهم برای عرضه در سال آینده برنامه‌ریزی شده‌اند. طی هفته‌های اخیر شاهد نمایش‌هایی از برخی از این عناوین بوده‌ایم، اما اکنون به نظر می‌رسد که خیلی زود شاهد نمایش‌های بیش‌تری خواهیم بود.
صفحه‌ی رسمی توییتر این شرکت جزئیات رویداد آن را در کامیک کان سن دیئگو اعلام کرده است. این رویداد که «جهان کپکام» (World of Capcom) نام دارد ساعت 12:45 ظهر روز جمعه، 22 ژوئیه، به وقت منطقه‌ی زمانی اقیانوس آرام (PT) مصادف با 12:15 ظهر به وقت تهران برگزار می‌شود و مجری آن، صداپیشه‌ی شخصیت لیدی دیمیتریسکو (Lady Dimitrescu) از بازی Residen Evil Village یعنی مگی رابرتسون خواهد بود.
این بازی، یکی از عناوینی است که در رویداد مذکور به آن پرداخته می‌شود و اخبار و اطلاعاتی تازه از محتوای جدید آن با نام Winter Expansion منتشر خواهد شد. بازی‌های Exoprimal و Monster Hunter Rise: Sunbreak نیز در این رویداد حضور دارند. البته، هنوز مشخص نیست که شاهد نمایشی از بازی‌های Street Fighter 6 و Resident Evil 4 خواهیم بود یا خیر.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خیلی نبوغ بالایی دارن این سران کپکام هاااا
فرض کن آیپی داینو کرایسیس داشته باشی بعد بری اکسوپرایمال بسازی که اصن از نمایش هاش معلومه Fail میشه
ای دی اینستراگرام کسی ک الگو دختر رییس جمهور اویل 4 ریمیک رو گرفتن پیدا کردم
معاوضه با پورشه
بفرست بیاد سید
Ella.freya
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick