به‌نظر می‌رسد گرافیک‌های سری Intel Arc Alchemist در‌حال‌حاضر از استخراج رمزارز پشتیبانی نمی‌کنند. تیم آبی به‌زودی این گرافیک‌ها را به‌صورت گسترده دردسترس قرار می‌دهد.
اینتل رسماً اعلام کرده است که درایورهای فعلی گرافیک‌های سری Arc Alchemist برای بازی‌های جدید بهینه شده‌اند و این موضوع می‌تواند باعث ناراحتی طرفداران بازی‌های قدیمی شود. البته به‌نظر می‌رسد تصمیمات اینتل درقبال درایورهای گرافیکی جدید افزون‌بر طرفداران بازی‌های قدیمی، گروه دیگری را نیز ناراحت می‌کند: ماینرها.
ار قرار معلوم گرافیک کلاس دسکتاپ Arc A380 از نرم‌افزار استخراج اتریوم پشتیبانی نمی‌کند. یکی از یوتیوبرهای حوزه‌ی سخت‌افزار به نام DJ Mines می‌گوید هیچ‌یک از نرم‌افزارهای ماینینگ از پردازنده‌های گرافیکی اینتل پشتیبانی نمی‌کنند. او می‌گوید نرم‌افزارهای مختلف مثل NiceHashMining و lolminer را روی ویندوز امتحان کرده و با هیچ‌یک از آن‌ها نتیجه نگرفته است.
کارت گرافیک Arc A380 اینتل از تراشه‌ی پایین‌رده‌ی ACM-G11 با هشت هسته‌ی Xe (معادل ۱٬۰۲۴ پردازنده‌ی جریانی) استفاده می‌کند؛ به‌همین‌دلیل، نمی‌توانیم این محصول را گرافیکی مخصوص بازی یا استخراج رمزارز محسوب کنیم. اینتل می‌گوید گرافیک Arc A380 به قدرت حدوداً ۳ ترافلاپس (در واحد FP32) دسترسی پیدا می‌کند و حافظه‌ی GDDR6 و باس ۹۶ بیت دارد.

پشتیبانی‌نکردن Arc A380 از ماینینگ خبر خوشی برای گیمرها است؛ چون ماینرها سراغ تهیه‌ی این گرافیک نخواهند رفت و درنتیجه، پیش‌بینی می‌کنیم قیمت این گرافیک در بازار چندان گران نشود. درحال‌حاضر، استخراج اتریوم با گرافیک از جنبه‌ی اقتصادی به‌صرفه نیست. به‌نوشته‌ی تامز هاردور اینتل گرافیک‌های سری Arc را به‌صورت اولیه در بازار چین عرضه کرد و کم‌کم شاهد حضور این گرافیک‌ها در بازارهای بین‌المللی هستیم. تیم آبی اخیراً اعلام کرده که برخلاف شایعه‌ها، برنامه‌ای برای عرضه‌ی گرافیک A780 ندارد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick