یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از تراکتور پیشنهاد داشتم اما در نهایت تصمیم گرفتم بمانم.
به گزارش ایرنا، احمد گوهری پس از برگزاری جلسه‌ای با مدیران باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: امروز جلسه‌ای با مدیران در باب مذاکرات برای آینده داشتم. صحبت‌هایی انجام شد و نتیجه آن در یکی دو روز آینده مشخص می‌شود. 
وی در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادش را تمدید کرده یا نه، عنوان کرد: صحبت از تمدید بود. امسال قرارداد دارم و صحبت از این بود یک سال دیگر قراردادم را تمدید کنم. 
دروازه‌بان پرسپولیس در مورد هم‌تیمی شدن با علیرضا بیرانوند نیز بیان کرد: با بیرانوند قبلا هم سه سال در نفت تهران هم‌تیمی بودم. او دروازه‌بان تیم ملی در جام جهانی است و امیدوارم بتوانم در کنار او و مربی گلرمان فصل خوبی داشته باشم و کار بزرگی انجام دهم.
گوهری در مورد پیشنهاداتی که داشته، گفت: یک پیشنهاد از تراکتور داشتم و صحبت هایی انجام شده بود. این موضوع را با باشگاه در میان گذاشتم اما تصمیم گرفتم بمانم. 
وی در مورد مربی دروازه‌بان‌های جدید پرسپولیس و نحوه کارش نیز عنوان کرد: از وقتی که او آمده خیلی چیزها از نظر اعتماد به نفس، آرامش و کار فنی تغییر کرده است. فکر می‌کنم فصل خیلی خوبی با او و بیروانوند در پیش دارم. 
دروازه‌بان پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که دوست دارد لژیونر شود یا نه، اظهار کرد: قطعا این می‌تواند بالاترین سطح برای یک گلر در ایران باشد. قبل آن یک سری اهداف دارم اما لژیونر شدن را هم گوشه فکرم دارم. 
گوهری در خصوص تمرینات و جو تیم نیز عنوان کرد: در بدنسازی هستیم و به نظر من شرایط خوب است و خیلی بهتر از این هم خواهد شد. بازیکنانی هم که اضافه شدند، با کیفیت و اکثرا در تیم ملی هستند و می‌توانیم فصل خیلی خوبی با آن‌ها داشته باشیم.
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick