یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم بیشتر بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. امکان داردبنا به دلایلی برخی از افراد دچار مشکلاتی همچون افتادگی سینه شوند که می توانند برای درمان این مشکل، به سراغ جراحی لیفت سینه بروند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
لیفت سینه با نخ: انجام لیفت سینه به این روش هیچگونه برش و زخمی را به وجود نمی‌آورد. برای انجام لیفت سینه با نخ، بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد از نخ های مخصوص استفاده می کنند که با استفاده از این نخ‌ ها پوست اطراف سینه را به سمت بالا می کشند. پزشک متخصص با استفاده از سوزن های مخصوص نخ ها را وارد بافت پوست می کنند و آنها را محکم می کنند و به سمت بالا می کشند.
لیفت سینه با لیزر درمانی: لیفت سینه در روش لیزر درمانی موقت می باشد. برای انجام لیزر درمانی با ایجاد پرتو های قوی سلول های مرده پوست را از بین می‌برند تا کلاژن سازی انجام شود و  تولید کلاژن افزایش پیدا کند.
لیفت سینه به روش Caci: این روش عضلات قفسه سینه را مورد هدف قرار می‌دهد. برای انجام لیفت سینه به این روش از دستگاه مخصوصی استفاده می شود که با استفاده از این دستگاه به ماهیچه هایی که اطراف سینه وجود دارد، پالس های الکتریکی منتقل می کنند تا با انجام این کار ماهیچه های سینه سفت شوند.
لیفت سینه با جراحی: برخی از افراد با مشورت پزشک متخصص برای لیفت سینه از روش جراحی استفاده می کنند که در این روش برای اینکه بافت اطراف سینه سفت شود، پوست اضافی را از بین می برند. برای انجام لیفت سینه پزشک متخصص از بی حسی موضعی استفاده می کند و بعد از جراحی نیاز به بستری نمی باشد و معمولا این جراحی به صورت سرپایی انجام می شود.
لیفت سینه به روش طب سنتی: برای انجام لیفت سینه به روش طب سنتی، نیاز به ایجاد هیچگونه برش نمی باشد، اما تعداد جلساتی که فرد باید برای انجام لیفت سینه مراجعه کنند زیاد می باشدو افراد نمی‌توانند سریع تر نتیجه لیفت سینه را مشاهده کنند.
دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی و دوره تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گذرانده اند.
ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. همچنین دکتر مجید نداف کرمانی جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد می باشند.
خدمات:
آدرس : تهران ، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان نهم شرقی، پلاک اول، طبقه دوم، واحد دهم
شماره تماس : 02122134934
محمد علی بیات شهبازی متولد سال 1344 می باشند. ایشان موفق شدند تا مدرک دکترای عمومی خود را در سال 1368 از دانشگاه تهران دریافت کنند و در سال 1379 موفق شدند تا برای گذراندن دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه تهران پذیرفته شوند و در سال 1382 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شدند.
از سوابق دکتر محمد علی بیات شهبازی می توان به عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، دارای معتبرترین مدارک علمی بین المللی، دارای مدرک تخصصی لیزر درمانی از کشور انگلستان، نفر دوم برد تخصصی، جراح زیبایی و ترمیمی، نفر اول آزمون فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران، خیابان سعادت آباد، میدان کاج، کوچه نهم، پلاک یک، طبقه دوم، واحد یازدهم .
تلفن تماس: 02122118923
دکتر مهدی آریانا جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد می باشند. ایشان تاکنون هزاران جراحی موفق انجام داده اند و در زمینه جراحی سینه آقایان صاحب‌ سبک جهانی می باشند و در این زمینه چندین عمل جراحی در آمریکا، مالزی و … انجام داده‌ اند.
از سوابق دکتر مهدی آریانا میتوان به دریافت برد تخصصی جراحی، عضو هیئت علمی دانشگاه، دریافت فلوشیپ تخصصی جراحی پستان، جراح بین‌المللی و … اشاره کرد.
خدمات:
آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نرسیده به بلوار شهرداری، پلاک 33، ساختمان سرو سبز، واحد ششم
شماره تماس: 02122352094 _ 02122352092
دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند و جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد می باشند. ایشان موفق شدند تا در سال 1396 مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را دریافت کنند. همچنین باید گفت که دکتر کامبیز ایزدپناه دارای برد فوق تخصصی نیز می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران، سعادت آباد، مبدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه پنجم، واحد 505
شماره تماس: 02122062651
دکتر فتانه ضیائی دوره پزشکی تخصصی خود را در دانشگاه اصفهان گذرانده اند و سپس موفق شدند دوره تکمیلی پستان را در فرانسه به پایان برسانند.
ایشان فلوشیپ جراحی پستان را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند و دوره تکمیلی پستان را در فرانسه گذرانده اند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، پلاک پنجم، ساختمان تجاری اداری عرفان، طبقه سوم، واحد 306
شماره تماس: 02122133932
مشکل در شیردهی: امکان دارد برخی از افراد بعد از انجام لیفت سینه دچار مشکل در شیردهی شوند.
ایجاد جای زخم: بعد از انجام لیفت سینه جای بخیه به صورت زخم باقی می ماند و بعد از گذشت مدت زمانی جای زخم ها کمرنگ تر می شود.
عدم تقارن: بعد از انجام جراحی لیفت سینه ممکن است شکل و اندازه سینه ها با یکدیگر تقارن نداشته باشند و در برخی مواقع امکان دارد این عدم تقارن از قبل وجود داشته باشد.
از بین رفتن حس سینه ها: به طور معمول بعد از انجام جراحی احساس سطحی ناحیه ای که جراحی انجام شده است تحت تاثیر قرار می گیرد و ممکن است تا مدتی حس ناحیه جراحی شده کاهش پیدا کند. این عارضه موقت می باشد و بعد از گذشت مدتی از بین می رود.
کلام آخر
لیفت سینه نوعی جراحی زیبایی می باشد که امروزه این روش طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.
نوشته بهترین جراح لیفت سینه در سعادت آباد【سال1401 】❤️+ لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.
source
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick