یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
خبر خوان تخصصی بین الملل
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت که مسکو معتقد است جمهوری خلق دونستک نیز مانند جمهوری خلق لوهانسک به زودی از دست نئونازی های اوکراینی آزاد می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که مسکو کاملاً به این نتیجه رسیده است که قلمرو جمهوری خلق «دونتسک» به زودی از دست نئونازی‌های اوکراینی آزاد خواهد شد.
زاخارووا ادامه داد: ما متقاعد شده‌ایم که نیروهای متحد، جمهوری خلق دونتسک را به طور کامل از شر نئونازی‌ها خلاص خواهند کرد.
این در حالی است که نیروهای جمهوری خلق لوهانسک با کمک نیروهای مسلح روسیه در سوم ژوئیه موفق شدند پس از آزادسازی شهر «لیسیچانسک» کل قلمرو این منطقه را آزاد کنند.
وزارت دفاع روسیه روز سوم ژوئیه اعلام کرد که «سرگئی شویگو» وزیر دفاع این کشور درباره آزادسازی جمهوری خلق «لوهانسک» به «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه گزارش داده است.
سرویس خبری وزارت دفاع روسیه در این باره اعلام کرد: امروز، سوم ژوئیه ۲۰۲۲، سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه، ولادیمیر پوتین فرمانده عالی نیروهای مسلح فدراسیون روسیه را در جریان آزادی جمهوری خلق لوهانسک قرار داد.
این اقدام در پی آن صورت گرفت که روز دوم ژوئیه، ارتش روسیه به همراه شبه نظامیان جمهوری خلق لوهانسک، شهر راهبردی «لیسیچانسک» و در واقع آخرین سنگر نیروهای اوکراینی در منطقه مذکور را محاصره و سپس تحت کنترل خود در آوردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source
تولید محتوا
سئو سایت
خبر خوان تخصصی بین الملل
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick