یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یکصد و نود و دومین نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به ریاست خسروی وفا و در محل این کمیته به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در این نشست طرح تشکیل ستاد استعدادیابی اعم از برگزاری جشنواره های استعداد یابی، مسابقات نوجوانان و فعالیت های مرتبط با این موضوع توسط دکترغفورکارگری، نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک عنوان و مورد تصویب اعضا قرار گرفت.
دکتر کارگری با تاکید بر ضرورت و اهمیت مقوله استعداد یابی بر تشکیل ساختاری به همین منظور و به مرکزیت کمیته ملی پارالمپیک تاکید و پیشنهاد کرد تا جلسات آن به صورت ماهیانه و با ریاست دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک برگزار و بخشهای مختلف کمیته و فدراسیون های ذیربط اعم از کمیته های فنی، حقوقی، امور استانها و نواب رئیس بانوان و آقایان و دستگاههای ذیربط در آن حضور داشته باشند.
از دیگر موارد مورد تصویب در این جلسه از هیات رئیسه تایید اعضای خبره مجمع کمیته ملی پارالمپیک بود.
بر اساس بند ” ت” ماده ۸ اساسنامه، پنج خبره ورزشی که حداقل دو نفر از آنها می بایست از بانوان باشند، در مجمع حضور دارند که در حال حاضر خانمها مشرف جوادی، طاهریان، اله کرمی و آقایان صفارزاده و سید باقری با این سمت در مجمع کمیته هستند که حضور مجدد آنها مورد تایید قرار گرفت.
همچنین بر اساس بند ” ح” ماده ۸ اساسنامه، چهار نفر از اعضای ایرانی مجامع بین المللی نیز می بایست در مجمع کمیته حضور داشته باشند که حضور مجدد آقایان نجفی ( کلاس بند بین المللی IBSA )، واعظ موسوی ( عضوی هیات اجرایی INAS) ، رضایی ( نایب رئیس پاراوالیبال منطقه آسیا و اقیانوسیه) و خانم شکوهی ( عضو هیات اجرایی IWAS) به تایید اعضای هیات اجرایی رسید.
در پایان آیین نامه کمیسیون نشرنیز مورد تصویب قرار گرفت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick