مدیر اجرایی ارشد سامسونگ، مارک ناتون، اعلام کرد پس از هفت‌ونیم سال، این شرکت را ترک می‌کند.
به‌گزارش سام‌موبایل، مارک ناتون، مدیر اجرایی ارشد سامسونگ، پس از هفت‌ونیم سال اعلام کرد با این شرکت خداحافظی می‌کند. ناتون سِمَت‌های مختلفی در این شرکت به‌عهده داشت و از سال ۲۰۲۰، به‌عنوان رهبر محصولات موبایل و عملیات تجاری سامسونگ در اروپا ایفای نقش کرد.
دیدن ناتون زمانی که در رویدادهای آنپکد سخنرانی می‌کرد، لذت‌بخش بود. او همیشه درباره‌ی محصولات سامسونگ با علاقه‌ی زیادی صحبت می‌کرد. حتی برای رویداد بعدی که در ۱۰ آگوست برگزار می‌شود، نیز منتظرش بودیم؛ ولی متأسفانه امسال وی را نخواهیم دید.

بدیهی است که ناتون در سامسونگ مسئولیت‌های بسیار بیشتری به‌جز سخنرانی در رویدادهای آنکپد داشت. مارک هالووی علاوه‌بر گرت هرلی که برای افزایش رشد این غول فناوری کره‌‌ای در چندین بخش تلاش می‌کند، این وظایف را بر‌عهده خواهد گرفت.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick