یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
این مرد توسط فروشنده خودرو در دیوار کشته شد.
سید جعفر میرسالاری کارمند حراست نفت است مرحوم بعد از اینکه ماشین سانتافه را  در برنامه دیوار می گذارد  فرد قاتل با ایشان تماس می گیرد قربانی به محل خریدار می رود ودیگه خبری از ایشان‌ نمی شود.
خانواده اش دیروز عصر به پلیس اطلاع دادند و پلیس هم به سرعت رد ماشین را میزند که متوجه حضور خودرو در  تهران می شوند و قاتل امروز صبح به اهواز برمی گردد.
در هر صورت پلیس آگاهی ظهر امروز نیابت گرفتند که بروند تهران که اگر سید را گروگان گرفتند نجاتش بدهند.
در مسیر رفتن به فرودگاه اهواز متهم اقرار به قتل کرد و تیم آگاهی را به  محل قتل در کوت عبدالله می برد و جسد را کشف و به پزشکی قانونی منتقل کردند.
 سید یاور میرسالاری کارمند شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است و ایشان از جانبازان جنگ که می خواست از طریق برنامه دیوار ماشین سانتافه ملی خود را بفروش برساند متاسفانه دیروز صبح قبل از اینکه سرکار برود به کوت عبدالله محل نشانی قاتل می رود که متاسفانه مرحوم را با اسلحه به قتل می رساند و سپس جنازه  را در بیابان آتش میزند و ماشین  را دیروز به تهران می برند دیشب ساعت ۹شب از طریق سیمکارتش که داخل ماشین بود رد ماشین رازدند و امروز با پیگیری اعلام کردند که ماشین از بروجرد بسمت خوزستان در حال بازگشت است و قاتل را از اندیمشک همراهی کردند و در پلیس راه اهواز اندیمشک متوقف  می کنند بعد از اظهارات ضد و نقیض راننده بلاخره ایشان اعتراف و توسط پلیس آگاهی صحنه سازی و جسد ایشان را پیدا کردند.
جسد مقتول را ۳ روز پیش در بیابان های اطراف یافتند.
ویژه:

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick