instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار تریلری، تاریخ عرضه‌ی Dragon Ball: The Breakers را اعلام کرد و به جزئیات دو نسخه‌ی Limited و Special پرداخت.
این بازی در تاریخ 14 اکتبر (22 مهر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.
تریلر منتشرشده از این بازی در ادامه قابل مشاهده است:
هم‌اکنون، سه نسخه‌ی Limited ،Special و Standard از بازی Dragon Ball: The Breakers برای پیش‌خرید در دسترس قرار دارد.
نسخه‌ی Special شامل پوشش قابل شخصی‌سازی، شادی پس از برد «Two-Handed Good» و پوشش اژدهای زردرنگ برای وسیله‌ی نقلیه خواهد بود. نسخه‌ی Limited بازی علاوه بر محتویات نسخه‌ی Special، دارای یک قاب فلزی (Steelbook)، سه برچسب Raider، مجسمه‌ی Cell Shell و آیتم پوتارای سبزرنگ (Potara Green) خواهد بود. نسخه‌ی Standard نیز دارای هیچگونه محتوای اضافی نیست.
پیش‌خرید هر کدام از از نسخه‌های یادشده، Android 18 Transphere، مهارت ضربه به دیوار (Wall Kick) و آیتم اسکوتر آبی‌رنگ (Scouter Blue) را در اختیار خریداران می‌گذارد.
بازی Dragon Ball: The Breakers عنوانی چندنفره از دنیای Dragon Ball است که در آن، 7 بازیکن نقش تعدادی از بازماندگان (Survivors) را خواهند داشت و تلاش می‌کنند از یکی از بازیکنان که نقش مهاجم (Raider) را بر عهده دارد، فرار کنند. بازماندگان و مهاجم، شخصیت‌های مختلفی از دنیای Dragon Ball خواهند بود.
همچنین، بازماندگان وظیفه دارند با همکاری یکدیگر و با استفاده از ابزارهای مختلف، ابرماشین زمان (Super Time Machine) را پیدا کنند و از شکاف زمانی (Temporal Seam) که آن‌ها را وارد این منطقه کرده است، بگریزند.
پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی کامل بازی، شاهد بتای محدود آن در تاریخ 6 و 7 اوت (15 و 16 مرداد) خواهیم بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick