instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
توسعه‌دهندگان عنوان Thymesia اعلام کردند که برای ایجاد تغییرات ناشی از بازخوردهایی که دموی آن دریافت کرد، بازی به مدت 9 روز تاخیر خورده است.
تیم17 (Team17)، ناشر بازی، و استودیوی اوربردر (OverBorder Studio)، توسعه‌دهنده‌ی آن، اعلام کردند که تاریخ عرضه بازی Thymesia به تعویق افتاده است. در ابتدا قرار بود این عنوان در تاریخ 16 مرداد (9 آگوست) منتشر شود، اما تاریخ عرضه جدید به 27 مرداد (18 آگوست) تغییر پیدا کرد.
از طریق بیانیه‌ای در استیم اعلام شد که دلیل تاخیر Thymesia اطمینان حاصل پیدا کردن از تجربه بهتر بازیکنان پس از بازخوردهای مربوط به دموی اخیر آن است که در استیم منتشر شد.
محتوای بیانیه بدین‌گونه است:
بعد از لیست‌بندی بازخوردهای افراد از دموی اخیر استیم، تصمیم گرفتیم تاریخ عرضه بازی به چند روز دیرتر و تاریخ 18 آگوست منتقل کنیم.
ما کاملا به ساخت بهترین تجربه ممکن از Thymesia متعهد هستیم و این چند روز اضافه به ما اجازه ایجاد تغییرات در تمام پلتفرم‌ها را خواهد داد.
بازی Thymesia برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد. این بازی در یک پادشاهی طاعون‌زده جریان دارد و بازیکنان را در نقش شخصیتی به نام Corvus قرار می‌دهد که در تلاش برای بازیابی خاطرات گمشده خود است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick