instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
جف گراب (Jeff Grubb)، یکی از خبرنگاران مشهور دنیای بازی‌های ویدیویی، به تازگی گفته که دنباله‌ی Immortals Fenyx Rising ممکن است یک نسخه‌ی فرعی با محوریت فرهنگ پلی‌نزی باشد.
یوبی‌سافت (Ubisoft) شاید دو بازی معرفی نشده را در قالب Splinter Cell VR و Ghost Recon Frontline کنسل کرده باشد، اما دنباله‌ی بازی Immortals Fenyx Rising هنوز در دست توسعه قرار دارد. البته اگر بتوانیم آن را یک دنباله‌ی کامل بخوانیم. چرا که به گفته‌ی جف گراب این بازی ممکن است به نوعی یک نسخه‌ی فرعی باشد. گراب در آخرین قسمت پادکست خود اعلام کرد که نام رمز این بازی Oxygen بوده و قابلیت انتخاب جنسیت شخصیت اصلی هم در آن وجود دارد.
به جای اساطیر یونان باستان، این بازی با محوریت فرهنگ و افسانه‌های پلی‌نزی ساخته شده است. هنوز هم با یک خدای راوی طرف هستیم، اما تیم توسعه‌ی بازی سعی دارد تا از نظر ظاهری، کمتر با یک کپی از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild طرف باشیم. گراب هم‌چنین مدعی شده که بازی در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد و احتمالا در سال 2025 منتشر خواهد شد.
اگر دنباله‌ی فرعی Immortals Fenyx Rising واقعا در مراحل اولیه‌ی توسعه باشد، پس احتمالا فعلا شاهد معرفی آن نخواهیم بود و خصوصا در رویداد Ubisoft Forward ماه سپتامبر نباید انتظار آن را کشید. غیر از این باید منتظر ماند و دید که یوبی‌سافت چگونه ایده‌ی Oxygen را توسعه می‌دهد.
بازی Immortals Fenyx Rising در حال حاضر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ، پلتفرم PC و سرویس استریم استدیا در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
این جف گراب بدون شک ۹۰ درصد حرفاش چرت و پرت محضه
نظر خاصی راجب این بازی ندارم شاید برای طرفدار های خودش جالب باشه ولی برای من زیاد به دل ننشست
زیادی به نظرم بازیش خشک بود و طراحی شخصیت نسبتا ضعیفی داشت
دوستان این بازی اصلا چه سبکی چه طوری
ارزش تجربه داره؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick