یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ایسنا/گلستان نماینده مردم غرب استان گلستان از راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان در بندرترکمن در آینده نزدیک خبر داد.
جلال ایری در جلسه بررسی رفع موانع راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان هلال احمر شهرستان بندر ترکمن که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، مدیرکل اجتماعی استانداری، فرماندار شهرستان ترکمن، خیرین و مسئولین شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه استان گلستان جزو استان هایی است که آمار ابتلا به سرطان در آن بالاست، اظهار کرد: وجود مرکزی به عنوان پیشگیری، کنترل و درمان سرطان می تواند کمک های موثری را در این زمینه به مردم ارائه دهد
وی با بیان‌اینکه راه اندازی این مرکز که با کمک خیرین بنا شده به نفع مردم منطقه است، خاطرنشان کرد: خیرین در صورت حمایت و تسریع در اجرای پروژه ها انگیزه خدمت بیشتر و موثرتر پیدا می کنند زیرا می خواهند ثمره ی زحمات خود را ببینند.
نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه ما باید کمک کنیم مرکز پیشگیری، کنترل و درمان سرطان هلال احمر به زودی و برای همیشه شروع به کار کند، تصریح کرد: از همه کسانی که می توانند در این عرصه به ما کمک کنند تقاضا دارم با تمام توان کنار ما باشند. 
قاسم غریب آبادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان نیز در این‌جلسه با اشاره به اینکه هلال احمر در این مرکز به دنبال کسب سود نیست و هدف آن تماما بر خدمت به مردم معطوف است، اضافه کرد: خدمت خالصانه به مردم و برداشتن باری از دوش حوزه درمان استان از ثمرات راه اندازی این مرکز است و ما در کنار حوزه درمان استان خواهیم بود.
وی با بیان اینکه انتظار ما از مسئولان حمایت کامل از هلال احمر برای راه اندازی نهایی این مرکز است، ادامه داد: هر کمک و حمایتی از هلال احمر در این حوزه به خدمت بهتر به مردم می انجامد.
دکتر سعید گلفیروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اضافه کرد: علوم پزشکی استان در خصوص امور درمانی بیماران سرطانی دغدغه مند بوده و تامین پزشک و مسئول فنی برای مرکز سرطان هلال احمر قطعا خواسته ماست.
وی با تاکید بر اینکه با بررسی فرایند و با بکارگیری تمام اختیارات سعی می کنیم این مرکز بسیار خوب راه اندازی شود، خاطرنشان کرد: در جلسه ای در ابتدای هفته آینده مشکل تخصیص مسئول فنی به این مرکز مرتفع و بعد از آن خدمات پزشکی به مردم شریف آغاز خواهد شد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick