یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
علی خسروی عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفتگو با یک خبرگزاری مدعی شد با توجه به تحریم‌هایی که علیه کشورمان وجود دارد، برای استفاده از VAR مشکل داریم. این بحث ورزشی است و باید از طریق کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و دولت به فیفا اعلام کنیم وقتی می‌گویید سیستم را نصب کنید چگونه ما را در این بحث ورزشی تحریم می‌کنید؟ آقای اینفانتنیو با ما چند چند هستی؟
علی خسروی در ماجرای VAR توپ را به زمین وزارت امور خارجه، دولت، کمیته ملی المپیک و هر جایی انداخته غیر از مقصر اصلی که بی شک فدراسیون فوتبال است؛ متولی فوتبال ایران فدراسیون فوتبال است نه دولت و…
به گزارش طرفداری، عضو کمیته داوران درمورد آخرین رایزنی‌های این کمیته درمورد سیستم کمک داور ویدیویی، گفت کمیته داوران درخواست داده و باید حسن کامرانی‌فر پیگیری‌ها را انجام بدهد. من و خداداد افشاریان بارها با ارسال نامه‌هایی به دبیرکل و میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون درخواست کردیم. اکنون باید مسئولان اصلی فدراسیون اقدام کنند، در این قضیه وزارت امور خارجه و دولت باید به داوران کمک کنند.
اما بی تعارف باید به علی خسروی گفت مشکل از اینفانتنیو، تحریم ها، دولت یا وزارت امور خارجه نیست. همانطور که رسانه طرفداری برای اولین بار افشا کرد حداقل 2 شرکت از مجموع 5 شرکت مورد تایید FIFA، خودشان با فدراسیون فوتبال ایران مکاتبه رسمی کردند و اسناد مورد تایید وزارت امور خارجه و اتاق بازرگانی ارایه کردند تا VAR را در کشور راه اندازی کنند ولی بعد از 11 ماه خلاف آداب اداری و روابط بین المللی هیچ پاسخی از فدراسیون منفعل دریافت نکردند (اینجا بخوانید: اعلام آمادگی شرکت های مورد تایید فیفا برای راه اندازی VAR در ایران + سند)
آیا اینفانتنیو یا وزیر امور خارجه کشور باید پشت سیستم دپارتمان بین الملل فدراسیون بنشیند و به جای آقایان پاسخ شرکت های مورد تایید FIFA را بدهد و با شرکت ها مذاکره کند؟
لطفا آدرس غلط به مردم ندهید و مشکلی اگر هست آن را از داخل فدراسیون و مافیای مخالف استفاده از VAR جستجو کنید.
همچنان تمام مسئولین موضوع را به هم پاس داده و توپ را به زمین دیگری شوت می کنند و مردم ایران باید همچنان در جستجوی پرتقال فروش باشند.
حسین عسگری کارشناس داوری فوتبال کشورمان مقصر اصلی پیگیری نکردن راه اندازی VAR در کشور را یک کمک داور به عنوان دبیرکل و بالاترین مقام اجرایی فدراسیون (حسن کامرانی فر) و یک داور دیگر به عنوان رییس کمیته داوران و عضو هیات رییسه (خداداد افشاریان) معرفی می کند.
 حسین عسگری، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها درمورد اینکه از حسن کامرانی‌فر و میرشاد ماجدی می خواهد به عنوان یک داور و فوتبالیست قدیمی که اکنون در جایگاه دبیرکل و سرپرست فدراسیون فعالیت می‌کنند، بیشتر پیگیر این موضوع باشند، گفت:
این مورد بیشتر وظیفه کمیته داوران است اما این کمیته همه چیز را در چینش داوری می‌بیند. تمام فکر و ذکر خود را روی این موضوع گذاشته در حالی که چینش داوران به کمیته مربوط نیست بلکه باید دپارتمان داوری این بحث را پیگیری کند. چرا رییس کمیته داوران عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال شده است؟ او باید در جلسه هیات رییسه اعلام کند داوران ما از همه کشورها عقب افتاده‌اند. کوتاهی از خودمان است. وظیفه خود را درمورد درخواست برای حضور داوران در کلاس‌های VAR انجام نمی‌دهیم و توپ را به زمین فیفا و AFC می‌اندازیم. بالاترین مقام اجرایی فدراسیون فوتبال داور است. آیا اطلاعات و تجربه او در داوری کم است؟
داوران کشورمان به علت فقدان به روز رسانی، دانش و آشنایی با تکنولوژی های جدید داوری از قضاوت در مسابقات آسیایی و تورنمنت های بین المللی محروم شده اند و در حال حاضر تنها راهکار در دسترس، اعزام داوران ایرانی به خارج از کشور است که این موضوع باعث ایجاد هزینه های چند برابری (پرداخت هزینه های سفر، اقامت و شرکت در کلاس ها به دلار) که بالغ بر چند صد میلیون تومان برای هر یک داور است، خواهد شد و هزینه های قابل توجهی را به فوتبال کشور تحمیل خواهد کرد.
در نتیجه هر یک روز تاخیر برای راه اندازی سیستم VAR در کشور مساوی با ایجاد خسارت قابل توجه خواهد بود، ولی آقایان مشغول لابی گری انتخاباتی بوده و به نظر نمی رسد تا بعد از برگزاری جام جهانی 2022 قطر و استقرار رییس جدید فدراسیون، خبر خوشی برای راه اندازی این سیستم در کشور شنیده شود.
رسانه طرفداری از اولین روزی که سلسله مطالب وی ای آر را آغاز کرد، اعتقاد داشت فدراسیون فوتبال ایران باید اولویت را روی حمایت از جوانان نخبه ایرانی بگذارد تا آن ها ایده های خود را به مرحله اجرا برسانند و ایران به صف کشورهایی اضافه شود که دارای تکنولوژی کمک داور ویدیویی هستند و از فیفا تاییدیه گرفته اند اما متاسفانه از تابستان سال گذشته که رییس سابق فدراسیون سراغ یک شرکت مشکوک هنگ کنگی – اسراییلی رفت تا به امروز، فدراسیون برای نخبه های ایرانی هیچ قدمی غیر از سر کار گذاشتن آن ها برنداشته است.
در چنین شرایطی اگر می خواهیم در فصل جدید لیگ برتر وی ای آر داشته باشیم و شاهد اعتراض های تیم های لیگ برتری نباشیم، چاره ای جز این نیست که فدراسیون فوتبال در درجه اول برای کوتاه مدت از شرکت های خارجی مورد تایید فیفا کمک بگیرد اما طرح و برنامه اصلی ما در دراز مدت باید ساخت سیستم کمک داور ویدیویی باشد نه خرید آن.
یادمان باشد خارجی ها هیچوقت تکنولوژی و دانش خود را در اختیار ما نمی گذارند. آن ها فقط خدمات شان را به ما می فروشند. زمان هرگز به نفع ما توقف نمی کند. سهل انگاری ها، بی تفاوتی ها و البته سواستفاده مافیای داوری باعث شد زمان را هدر بدهیم و امروز ناچار باشیم برای جبران عقب ماندگی مان از شرکت های خارجی کمک بگیریم. ایده آل ما خرید وی ای آر نیست اما واقعیت این است که به دلیل کمبود وقت برای کوتاه مدت چاره ای جز این کار نداریم.
اخبار داغ 
فوتبال اسلامی همینه
تا جا داره باید جا برای تقیه باز باشه
شاید امام زمان دلش بخواد فلان تیم پنالتی گیرش بیاد این بازی..
مسئله هزینه‌س
حقیقت اینه دلشون نمیاد خرج کنن
چون نیست
چون صرف یه مشت ولگرد شده که میرن تور کربلا گردی
باید صحنه وار رفته روی اسکورد بورد تمام ورزشگاه ها پلی شه
همین الان نصف بیشتر تیمای لیگ اسکوربورد شون اصلا کار نمیکنه و خاموشه..
باید بودجه بزارن چند سیستم قوی و چند مانیتور پیشرفته توی هر ورزشگاه بزارن برای اتاق وار
باید یه بودجه بزارن دو سه تا داور پشت چند مانیتور بزارن..
هزینه اصلی تصویر برداری هست
چون توی ایران جز ازادی یه دوربین بیشتر توی بقیه ورزشگاه ها نیست اونم با کیفیت ۷۲۰p اونم از یخ زاویه‌ی خاص
برای افساید باید دوربین بزارن..
اینا همه کنار
این که چه باند مفت خوری پیمانکار اینا شه و سود صدها ملیاردیش رو درو کنه مشکل اصلیه
شاید جالب باشه امروز تاجیکستان اعلام کرد از فصل بعد لیگش وار دارن
باعرض سلام و خسته نباشید. زمانی که آقای خسروی جزو کمیته داوران نبود از زمین و زمان ایراد می‌گرفت حالا چی هیچی واقعا تا زمانی که کار دستت کاردان نباشه باید يه گروه خیلی بزرگی رو اماده کنیم تا بگرده پیدا کنه پرتغال فروشو
جالب بود :/
کی رد پای شب مرگ فوتبال وقتی چاکر و کاسای سر بایرن بریدن پیدا میکنه ، رئال مادرید کثیف باعث شده فوتبال از ورزش پاک تبدیل به فساد تبدیل شه ، هر چه سریع تر باشگاه کثیف رئال منحل شه به نفع فوتباله و فوتبال پاک برمیگرده
سکوت مطلق خبری ورزش3 و فوتبال برتر راجع به VAR خیلی جذابه.
کلمه ای حرف نمیزنند و مطالبه نمیکنند.
باز هم به غیرت طرفداری
شهر بخوابه ، که مافیای داوری و تولید به ظاهر بومی و دانش بنیان برنده بشند .
1 ساله سرکاریم و هیچ خبری نیست ، لیگ بدون VAR چه جذابیتی جز حرص خوردن داره ؟؟؟؟
نمیشه چند میلیارد وام رو مستقیم واریز کنند به شرکت های بومی ساز بیخیال بشند ؟
مافیای داوری هم با تولید بومی و بهانه تحریم اوسکول کرده همه ما رو ، با VAR نمیشه دست برد تو نتیجه بازی و شرط بندی
یه فیلم بود اسمش قلقلک بود اون داستان دنیای داوری ایرانه و حالا حالا ها هم var نمیاد چون سفره ای که پهن بشه هیچوقت جمع نمیشه
چقدجوخبرهایه داخلی اینقدشخمیه اون میگه مافیایه لنگی این میگه مافیایه کیسه دوست عزیزهردوتیم دولتیه یکی ازیکی بدتره
پرتغال فروش که مشخصه کیه مشخصا رئال مادرید
فاسد ترین و کثیف ترین تیم تاریخ فوتبال ، تیمی که نود درصد جامش رو با کمک دست های پشت پرده به دست آورده، تعجب می‌کنم به رئال میگن باشگاه بزرگ ، رئال بزرگ نیست ولی صد در صد کثیف ترین تیم تاریخ فوتبال هست
…… یقین دارم اگه برنامه نود رو داشتیم قطعا عادل پرتقال فروش را پیدا می کرد
مافیای ابی اجازه اوردن وار رو نمیده،تنها تیمی که دو سه سال پیش با اوردن وار مخالفت کرد استقلال بودوامسال باسودبردن از داوری قهرمان شدن
https://www.tarafdari.com/node/2160807
حالم از این مملکت بهم می خوره من جمله مدیریتش یعنی خاک بر سرتون که VAR نمیارید همه از خداشونه وار بیاد اینا نمی خوان یعنی با کیا شدیم هشتاد میلیون یعنی اصلا زبان قاصره در وصف شماها خدایی از کدوم کره ای اومدید آخه کی هست که از وار بدش بیاد ناموسا
تیم منحوس کیسه با وجود وی ای ار دیگه ن براش پنالتی معیشتی خبریه ن امتیازی لعنت بر الکیسه کثیف
کل مسئولان مملکت پرتقال فروشن و تپه سالم نداریم از دستشون
اینا از بالا تا پایین مملکت تو همه چی گند زدن
دیگه ورزش و var که چیزی نیست
مافیا لنگ بی اصالت حقیر می‌دونه با اومدن وار خبری از جام نیس فراتر از وار
تا نگرید طفل کی نوشد لبن!!
شما از فیفا خواستید و انجام نداد. الان از فیفا طلب کارید خب بگید یکی از همین شرکتای طرف قرارداد فیفا بیاد و تمام استادیومهارو مجهز کنه. توی شغال(خسروی) و اون روباه بی دم(کامرانی خر) و خر بزرگ (افشاریان) باعث عقب موندگی داوری مملکت شدید.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick