instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت وارنر برادرز گیمز (Warner Bros. Games)، سازنده‌ی بازی MultiVersus، ورود سه شخصیت شایعه شده به راستر بازی مذکور را تأیید کرد.
افسانه‌ی بسکتبال، لبرون جیمز (LeBron James)، همچنین ریک سانچز (Rick Sanchez) و مورتی اسمیث (Morty Smith)، دو شخصیت اصلی یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های حال حاضر، یعنی Rick and Morty، به راستر بازی MultiVersus وارد خواهند شد. جیمز قرار است که ظاهر خود در Space Jam: A New Legacy را به بازی آورد.
امروز یک تریلر از بازی که لبرون را نشان می‌داد منتشر شد. لبرون جیمز در زمان آغاز بتای آزاد MultiVersus از تاریخ 4 مرداد 1401 (26 جولای 2022)، به بازی اضافه خواهد شد؛ در حالی که مورتی در فصل اول بازی، در ماه آگوست در دسترس قرار خواهد گرفت. ریک نیز قرار است بخشی از فصل 1 باشد که تاریخ انتشار آن در آینده منتشر خواهد شد.
طبق گفته‌های وارنر برادرز، لبرون «همان هم‌تیمی عالی‌ای است که می‌خواهیم و می‌تواند با حرکات بسکتبال بی‌همتای خود، از دانک‌ها (Dunks) و الیوپ‌ها (Alley-oops) گرفته تا پاس گل و موارد دیگر، با هر سبک بازی سازگار شود.»
ریک سانچز از سلاح پورتال خود در انیمیشن یادشده استفاده خواهد کرد و قادر خواهد بود تا Meeseekها، شخصیت‌های دیگر این انیمیشن را احضار کند. همچنین طبق توضیحات خلاصه‌ی شخصیت، مورتی ترکیبی از مهارت‌ها با تأکید روی پرتاب‌شونده‌ها و حرکات تهاجمی خواهد داشت.
اخیراً فهرستی از شخصیت‌های احتمالی بازی منتشر شده بود، که حالا سه عدد از این شخصیت‌ها تأیید شدند. از اینجا می‌توانید این فهرست را مشاهده کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
قطعا جیمز قوی ترین کاراکتر بازیه من خودم تجربه بسکتبال رو دارم و میدونم انگشت گرفتگی هاش چقدر بدن و توپ بسکتبال چقدر سنگینه . جوری با این توپ بزنه پس کله کاراکتر ها که مسئولای مورتال کامبت به فکر دعوت از لبرون جیمز بشن .
برگانم همین الان روی اینجا کلیک کردم و متوجه شدم خود اسکورپین نقل مکان کرده به این بازی . فکر کنم جین کازویا و ریو هم مهاجرت کنن این بازی و سوپرلیگ بازی های فایتینگ هم شاهد باشیم
بتاشو ریختم واقعا حیفه این بازی که باید با قندشکن بازی کنی
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick