یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
پیرو برگزاری دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه طی هفته گذشته صبح امروز شنبه 1 مردادماه قرعه‌کشی این مرحله در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برگزار شد.
متقاضیانی که طی هفته گذشته در سامانه ثبت نام کردند، فردا یک‌شنبه 2 مرداد ماه با ورود به سامانه sale.iranecar.com از نتایج قرعه کشی این سامانه مطلع شوند.
طبق گفته قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، نتایج این قرعه کشی از ساعت 17 روز یک‌شنبه دوم مرداد در سامانه یکپارچه اطلاع رسانی خواهد شد.
پیرو این گزارش مجموعا 6 میلیون و 57 هزار نفر در این مرحله دوم از فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو شرکت کرده‌اند و بعد از صحت‌سنجی و استخراج آمار واجدان شرایط 104 هزار خودرو به متقاضیان خرید خودرو اختصاص خواهد یافت.
دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه طی هفته گذشته با حضور تعدادی از شرکت های خودروساز و به مدت 3 روز انجام شد.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick