instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازاریابی برای FIFA 23 پیش از انتشار آن در 8 مهر 1401 (30 سپتامبر 2022) افزایش یافته و ظاهراً EA به صورت تصادفی همکاری خود با مارول (Marvel) را فاش کرده است.
آخرین بازی مجموعه‌ی FIFA قبل از تغییر برند الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، به EA Sports FC در سال 2023، یعنی FIFA 23، قرار است برای اولین بار شامل کراس پلی بین PC و کنسول‌های نسل فعلی شود.
اما این تمام ماجرا نخواهد بود، آن‌ طور که به نظر می‌رسد الکترونیک آرتس در مسیر Fortnite قدم برداشته و یک کراس‌اور با مارول را در بازی قرار داده‌ است. با این وجود که چنین موضوعی عجیب به نظر می‌رسد، تمام اطلاعاتی که درباره‌ی این کراس‌اور افشا شده می‌دانیم، در ادامه ذکر شده‌اند.
اگر عبارت ‘FIFA 23 FUT Heroes’ را در تصاویر گوگل جستجو کنید، تصویری از لوگوهای Marvel و FIFA 23 را می‌توانید در اولین نتیجه‌ی جستجو مشاهده کنید؛ که شما را مستقیماً به وب‌سایت الکترونیک آرتس منتقل می‌کند.
این تصویر که هنوز هم قابل مشاهده است، لوگوی Marvel و FIFA 23 را در کنار هم، در بالای پشت زمینه‌ی FUT Heroes نشان می‌دهد. از آن جهت که این تصویر شما را مستقیماً به سایت الکترونیک آرتس هدایت می‌کند، این امکان وجود دارد که این شرکت تصویر را زودتر از موعد نشر داده باشد. با این حال که صفحه‌ی توییتر FIFA 23 News، ادعا می‌کند این همکاری توسط EA تأیید شده است، این موضوع به طور کامل صحت ندارد.
با وجود ترمیناتور (Terminator) و تایتان زره‌پوش (Armored Titan) در بازی Warzone، هر چیزی امکان‌پذیر است، اما این احتمال وجود دارد که تمام این جریانات یک دروغ با دقت به جزئیات فراوان باشد.
از آن گذشته، اصلاً چنین همکاری چطور قرار است صورت بگیرد. این احتمال وجود دارد که بیشتر شاهد طراحی لباس‌ها و استادیوم‌های با تم مارول باشیم تا این‌که مرد عنکبوتی را در حال تار زدن بین تیرک‌ها و ثانوس را حین گرفتن یک پنالتی مشاهده کنیم.
اما اگر این مورد افشا شده حقیقت داشته باشد، می‌توان انتظار داشت که الکترونیک آرتس در آینده‌ی نزدیک به این همکاری اشاراتی کند.
به نظر شما در صورت وقوع چنین کراس‌اوری، شاهد چه مواردی خواهیم بود؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
هالک را مشاهده میکنم که در وسط زمین فوتبال می‌دود 🗿
فقط این سناریو که قراره پشت توپ هالک وایسته و ولورین تو دروازه روز ام رو میسازه :d
احتمالا فقط تم کارتا عوض میشه وگرنه هیچجوره نمیتونم بین فیفا و مارول ارتباطی ببینم
😑😑😑😑انتظار کراس اور مارول با دی سی را داشتم اما این دیگه …………..
هالک رو میزاریم دروازه و تمام
😂😂😂
اون تیکه تانوس پنالتی بگیره بیشتر مفید بود تا این خبر
دکتر استرنج هرجا توپو بگیره یه پورتال باز میکنه سمت دروازه حریف , تک به تک میشه با دروازه بان
overall:120
سپر کاپیتان امریکا برای گل زدن خیلی خوبه و همینطور پوتک ثور برای پنالتی
هالک هم برای دروازه 😤
آقا اصن فورتنایت غلط کرده😂
مردعنکبوتی رو میزارم تو دروازه کل دروازه رو تور ببافه گل نخورم ، فلشم میزارم حمله پاره کنه تیم حریف رو ،تانوسم میزارم مدافع موقع حمله بشکن بزنه ،مدافعان حریف نصف بشن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
دکتر استرنجم شماره ۱۰ تیم ،جادو میکنه توپ خود به خود میره تو دروازه حریف
ببخشید ولی فلش که مال دیسی هست مال مارول نیست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
خدایی مرد عنکبوتی به توپ تار بزنه خطا هنده!!
هالک رو میزاریم پنالتی زن
تانوس رو میزاریم دروازه
این دیگه چه چرندی بود من دیدم
ترکیب رسمی تیم رئال مارول مشخص شد :
هالک
کوئیک سیلور تور کاپیتان آمریکا مرد آهنی
وولورین ددپول ( در نقش گتوزو ) کاپیتان مارول
هاوک تانوس مرد عنکبوتی
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick