instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شبکه AMC با انتشار تازه‌ترین تریلر از فصل پایانی The Walking Dead از سریالی جدید حول محور ریک گریمز رونمایی کرد.
در جریان مراسم کمیک‌کان امسال که پنلی برای سریال The Walking Dead در نظر گرفته شده بود، شاهد انتشار تریلری از بخش پایانی فصل یازدهم هستیم که میزبان یک خبر هیجان‌انگیز حول محور ساخت یک سریال اختصاصی با حضور اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) و دانای گوریرا (Danai Gurira) می‌باشد.
این سریال کوتاه 6 قسمتی که در سال 2023 پخش خواهد شد، بر روی داستان میشون و ریک متمرکز خواهد بود. اثری که جایگزین فیلم سینمایی این فرنچایز شده و تهیه‌کننده این مجموعه اظهار دارد که ارزش صبر طرفداران را خواهد داشت.
در اینجا می‌توانید شاهد تریلر فصل پایانی The Walking Dead باشید.
جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) و لورن کوهن (Lauren Cohan) نیز با حضور در پنل شبکه AMC به صحبت درباره سریال مشترک جدیدشان پرداخته و اعلام کردند که مشغول فیلم‌برداری آن هستند.
هشت قسمت پایانی سریال The Walking Dead از تاریخ 2 اکتبر (10 مهر) در شبکه AMC پخش خواهد شد.
منبع: هالییودریپورتر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بعد از این همه سال انتظار برای حضور دوباره اندرو فقط میشه گفت عالیه آدم برای دنبال کردن اسپین آف‌ها هم مشتاق تر میشه
این سریال هنوز تموم نشده؟😐😂😑
هی اینم داره تمام میشه یکی از بهترین سریال هایی بود که دیدم ولی اگه ریک رو توی قسمت های پایانی نشونش میدادن قطعا اون اپیزود تو اینترنت میترکید ولی الان که خبر دادن ریک تو سریال دیگس فکر نکنم واسه فصل آخر بباد به هر حل امیدوارم سریالی که اولین شات و سکانسش با ریک شروع شد باید با ریک هم تمام بشه اینجوری خیلی بهتره بعدش برن تو اسپین آف نشونش بدن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick