instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کپکام (Capcom) تریلری جدید از بازی Exoprimal منتشر کرد که بر نمایش دایناسورها و نئوسارهای (Neosaur) مختلفی که بازیکنان باید با آن‌ها مبارزه کنند، تمرکز دارد.
دایناسورهای همیشگی شامل ولاسیراپتور (Velociraptor)، آنکیلوساروس (Ankylosaurus)، ترانودان (Pteranodon)، تریسراتوپ (Triceratops) پاچیسفالوساروس (Pachycephalosaurus) و تی‌رکس (T. Rex) می‌شوند. نئوسارهای بازی نیز نئوسار تک‌تیرانداز (Sniper Neosaur)، احضارکننده (Evoker Neosaur)، گازی (Gas Neosaur)، نئو آنکیلوساروس (Neo Ankylosaurus)، نئو تی‌رکس (Neo T. Rex) و پایرو نئوسار (Pyro Neosaur) خواهند بود.
این تریلر در ادامه قابل مشاهده است:
در واقع، نئوسارها همان دایناسورها هستند که قابلیت‌های منحصر به فردی نظیر احضار دایناسورهای کوچک و پرتاب آتش، به آن‌ها اضافه شده است. تا کنون تنها وجود مواردی که نام بردیم در بازی تأیید شده است و مشخص نیست که آیا کپکام رونمایی دیگری در رابطه با این بازی دارد یا خیر.
بازی Exoprimal در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین، در حال حاضر امکان ثبت نام بتای محدود بازی برای کاربران رایانه‌های شخصی در وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این مورد، می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بجای این سم اسیدی میتونستن یه بازسازی دلچسب به سبک اویل ۲ از داینو کرایسیس بسازن تا هم طرفدارهای قدیمی دلشاد بشن هم طرفدارهای جدید برای خودشون جذب کنن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick