یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در دیدار مهاجم لژیونر با اسکوچیچ چه گذشت/ زاهدی: پرسپولیس نمی‌توانست رضایت‌نامه مرا پرداخت کند
بازیکن پوشکاش توضیحاتی درمورد دیدار با اسکوچیچ در جریان اردوی تیمش ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهاب زاهدی درباره تغییر تیمش از زوریا اوکراین به آکادمی پوشکاش مجارستان، اظهار داشت: برخی شرایط به وجود آمد و این تغییرات سبب شد من تصمیماتی بگیرم اما هدف اصلی‌ام از ابتدا این بود که بتوانم در اروپا باشم. از همه مهم‌تر این بود به جایی بروم که بازی کرده و بتوانم عملکرد خوب خود را حفظ کنم. بهترین تصمیمی که می‌توانستم بگیرم حضور در باشگاه پوشکاش بود که واقعا به من کمک کرد. از این تصمیمی هم که گرفتم خیلی خوشحال هستم.
وی درمورد اینکه آیا با مجموعه باشگاه پوشکاش وفق پیدا کرده است، توضیح داد: شرایط تیم پوشکاش خیلی فوق‌العاده است. قبل از اینکه به اینجا بیایم و باشگاه را ببینم شنیده بودم شرایط خوبی دارند اما وقتی شرایط و امکاناتش را دیدم انتظار نداشتم تا این اندازه همه چیز حرفه‌ای و سر جای خودش باشد. بعد از آن هم وقتی با کادرفنی صحبت کردم دیدم همه یک هدف داشته و دوست دارند رشد کنند. از آنجاییکه روی من خیلی حساب کرده بودند، قبول کردم و تصمیم درستی هم بود. اینجا همه چیز حرفه ای است و این موضوع از همه چیز برای من لذت‌بخش تر است.
مهاجم تیم آکادمی پوشکاش درباره دیدار اخیرش با دراگان اسکوچیچ گفت: او لطف دارد. ما در اتریش بودیم و با هافنهایم بازی داشتیم که آخرین دیدار پیش فصل ما بود. از طرف فدراسیون فوتبال برای دراختیار گرفتن آدرس زمین و برخی سوال‌ها با من تماس گرفتند و در حد توان خود به آنها اطلاعات دادم. اسکوچیچ هم آمد و بازی را از نزدیک دید. با هم صحبت کردیم. آن مسابقه تقریبا یک هفته پس از اضافه شدن من به تمرینات تیم برگزار شد. به خاطر مصدومیتی که اواخر فصل گذشته برای من رقم خورده بود، مقداری درگیر ریکاوری و تمرینات بعد از مصدومیت بودم. مقابل هافنهایم یک نیمه بازی کردم و خدا را شکر شرایط خوبی داشتم.
زاهدی ادامه داد: اسکوچیچ فقط درمورد مسائل فنی خودم و برنامه‌های تیم ما با من و مربی پوشکاش صحبت کرد. همچنین پرسید دیدگاه باشگاه نسبت به من چیست و فکر می‌کنم صحبت‌های خیلی خوبی داشتیم.
وی درمورد اینکه شاید اسکوچیچ برای حضورش همراه با تیم ملی در جام جهانی برنامه ویژه‌ای دارد، عنوان کرد: قطعا آرزوی هر بازیکنی است که برای تیم ملی کشورش بازی کند. جام جهانی برای همه یک رویا است. من هم دوست دارم در جام جهانی حضور داشته باشم اما فقط به عنوان یک بازیکن باید بهترین عملکرد را در زمین داشته باشم. هر تصمیمی هم گرفته شود به آن احترام می‌گذارم زیرا همه ما زیر سایه پرچم کشورمان تلاش می‌کنیم. چه من حضور داشته باشم یا نداشته باشم، هدف اصلی و مهم تر از همه چیز موفقیت ایران است.
مهاجم تیم ملی درمورد اینکه برای فیفادی پیش رو چه درخواستی دارد، گفت: قطعا بازی کردن با تیم‌های خوب خیلی تاثیرگذار است و می تواند به هماهنگی بازیکنان کمک کند تا در شرایط سخت کنار هم چگونه قرار بگیرند. از لحاظ فنی بهتر می‌توان رشد کرد و این موضوع خیلی مهم است. امیدوارم مسائل و شرایط ایجاد شده به بهترین شکل پیش برود تا بتوانیم بهترین عملکرد را در جام جهانی داشته باشیم.
زاهدی درباره مطرح شدن بحث پیشنهاد تیم‌های باشگاهی کشورمان به خودش و اینکه آیا خودش دوست داشت در فوتبال داخلی و پرسپولیس بازی کند، گفت: قبل از هر چیز از هواداران، مجموعه و کادرفنی پرسپولیس تشکر می‌کنم زیرا در هر پنجره نقل و انتقالاتی به من لطف داشته و انتظار داشتند به این تیم بازگردم اما شرایط خارج از اختیارات من بود. به این انتقال علاقه مند باشم یا نباشم، هیچ بحثی در حیطه اختیارات من نبود.
وی اضافه کرد: در این پنجره نیز کاملا شرایط به همین شکل بود. با توجه به شرایط و مشکلات زوریا، به دنبال درآمدزایی بود و با وجود پیشنهاداتی که داشتم در لحظه آخر توافقی بین این باشگاه و پوشکاش رقم خورد.می توانم بگویم این موضوع بیشتر از همه روی حضور من در پوشکاش تاثیر گذاشت. به همین خاطر مسائل به این شکل پیش رفت اما تحت هر شرایطی در هر جایی بازی کنم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشند.
مهاجم تیم پوشکاش در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی درخصوص اینکه باشگاه زوریا عددی نزدیک به دو میلیون یورو در نظر گرفته بود، پاسخ داد: موضوع در ابتدای کار به این شکل بود که باشگاه زوریا مرا برای فروش گذاشته بود و مبلغش هم روی دو میلیون بود. برخی باشگاه‌های دیگر نیز صحبت کرده بودند که از همه جدی تر پاناتینایکوس یونان و شاختار اوکراین بودند. تقریبا همه چیز تمام شده بود اما در روز آخر نقل و انتقالات نمی‌دانستم شرایط به چه شکلی پیش می‌رود.
زاهدی افزود:  توافقاتی بین باشگاه پوشکاش و زوریا صورت گرفت که سبب شد اینجا بمانم. قبلی هم دوست داشتم به پوشکاش کمک کنم زیرا خیلی به من لطف داشتند. شرایط خوبی ندارند اما می‌خواستم از سمت من منافعی برای این باشگاه ایجاد شود. پرداخت این مبلغ سنگین برای پرسپولیس امکان‌پذیر نبود.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick