یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
کاهش هزینه 200 هزار یورویی با حذف واسطه ها از جریان مذاکرات
باشگاه سپاهان روز گذشته (1 مرداد 1401) از امضای قرارداد با لویس کامسوبا، هافبک باشگاه اف سی سیدنی خبر داد. بعد از خبر پیوستن کامسوبا به سپاهان، موضوع مبلغ قرارداد این بازیکن حاشیه ساز شد.
به گزارش طرفداری، پس از اینکه کامسوبا از اف سی سیدنی جدا شد و هواداران این باشگاه به از انتقال او ابراز ناراحتی کردند، اف سی سیدنی اعلام کرد که این بازیکن با قراردادی 6 رقمی از باشگاه جدا شده است. مدیر روابط عمومی سپاهان در این خصوص گفت:
ترجمه صحیح متن منتشر شده از سوی باشگاه سیدنی “قرارداد 6 رقمی” است که به اشتباه 6 برابر ترجمه شده است. این بازه می‌تواند بین 100هزار  تا 999هزار باشد. همانطور که گفتم به خاطر جدایی این بازیکن، باشگاه مذکور مبهم صحبت کرده و کد دقیقی نداده است. ما این انتقال را با رقمی بسیار پایین انجام دادیم که اصلا قابل مقایسه با سایر بازیکنان خارجی و داخلی لیگ برتر نیست. ضمن اینکه این انتقال برای دو سال انجام شده است. 
 به غیر از این مورد، نکته پنهان جذب الویس کامسوبا، کوتاه شدن دست واسطه ها بود. سپاهان با همین کوتاه کردن دست دلال ها توانست کامسوبا را با قیمتی معقول جذب کند. ماجرا از آنجایی آغاز شد که سپاهانی ها فهمیدند الویس کامسوبا با باشگاه اف سی سیدنی قرارداد دارد و مذاکره مستقیم با باشگاه استرالیایی را در دستور کار قرار دادند. در همین حین سر و کله 4 واسطه پیدا شد که قصد داشتند خود را معرف بازیکن اعلام کنند. حتی ایجنت ژوزه مورایس نیز در مقطعی مدعی شد او باید این انتقال را انجام دهد. با گفتگوی مستقیم سپاهان و اف سی سیدنی و اخطار باشگاه استرالیایی، سپاهان تنها با مذاکره مستقیم با باشگاه استرالیایی توانست این بازیکن را جذب کند.
حذف این 4 واسطه از مذاکرات باعث تا هزینه های سپاهان برای جذب الویس کامسوبا 200 هزار یورو کاهش پیدا کند. این مبلغ بخش بزرگی از هزینه انتقال الویس کامسوبا بود.
اخبار داغ 
سلام
عذر ميخوام ولي اين خبر درست نيست ، شايد بعضي واسطه ها حذف شده باشن ولي اين بازيكن موكل يك شركت استراليايي هستش كه اون شركت اين انتقال رو انجام داد. بيشتر انتقال ها بدون واسطه امكان پذير نيستند.
وقتی میگن نخبه مدیریت یه سریا باید فشار بخورن
سپاهان و گل‌گهر یه جوری خرج میکنن انگار به خزانه وصلن، بعد طرفدارای اس اس و پرسپولیس میفتن به جون هم که زیاد خرج می‌کنید
ساکت حقوق خودش و پرسنلش را در آورد…
واقعا مدیر قابلیه
اینجا مشخص میشه حقوقی که ساکت میگیره از شیره مادرش حلالتره با حذف ۴واسطه حقوق چند سال خودش واسه سپاهان رایگان در میاد
واقعا بهترین مدیر ورزشیه
چه عجب به پست علیه سپاهان منتشر نشد ،طرفداری آفتاب از کدوم طرف درومده؟
پ چرا بقیه باشگاه ها مستقیم با باشگاه بازیکن مذاکره نمیکنن که هزینشون بیاد پایین؟
ایول به سپاهان دمشون گرم
بعد میایم میگیم مدیریت ساکت میگن کانال هواداری مون گفته ساکت فساد داره.چرا؟؟؟نمیدونم
حالا بیان بگن مدیر باید ده میلیون حقوق بگیره …حالا از اونور باشگاه 20 میلیاردم ضرر کرد بخاطر مدیریت اشکال نداره عوضش حقوق نجومی ندادیم
اره اصلا شما هنر مذاکره دارید همه بازیکنان رو هم مفتی گرفتید هیئت مدیره و مدیرعامل کارخانه صداشون از بریز بپاش ساکت در اومده و میخان برکنارش کنن
اگه واقعا اینجوری سپاهان بازیکن گرفته، اون 90 میلیون حلال ساکت
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick