instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
همزمان با انتشار فصل ۱۳ بازی Apex Legends، به معرفی محبوب‌ترین شخصیت‌های این عنوان نزد پلیرها و مخاطبین خواهیم پرداخت.
فصل سیزدهم Apex Legends، ساخته‌ی ریسپان اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، دارای تعداد زیادی قهرمان و نقشه‌ی جدید است. با این حال، به نظر شما محبوب‌ترین قهرماناناین شوتر بتل رویال، چه کسانی هستند؟
در ابتدای عرضه‌ی Apex Legends فقط 8 شخصیت در بخش بتل رویال قابل انتخاب بودند. این بازی، به وضوح از این نظر در قیاس با Call of Duty: Warzone ضعیف عمل کرده بود؛ اما حمایت استریمرهایی از قبیل Nickmerks و Dr Disrespect، منجر به رشد قابل ملاحظه‌ی بازی در طول سال‌های اخیر شده است. در حال حاضر، ۲۱ قهرمان مختلف در بازی Apex Legends وجود داشته و انتخاب از بین آن‌ها بسیار دشوار است. این در حالیست که Newcastle، جدیدترین قهرمانی به حساب می‌آید که همزمان با انتشار فصل ۱۳ به بازی اضافه شد.
برترین قهرمانان فصل ۱۳ بازی Apex Legends
این لیست بر اساس میزان انتخاب قهرمان‌های موجود در بازی Apex Legends تا تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۲ تدارک دیده شده است:
١. Valkyrie – ١٠.٨%
٢. Octane – ١٠.٦%
٣. Wraith – ١٠.٤%
٤. Pathfinder – ٨.٧%
٥. Bloodhound – ٨.٢%
٦. Horizon – ٦.١%
٧. Lifeline – ٤.٧%
٨. Seer – ٤.٦%
٩. Bangalore – ٤.٥%
١٠. Loba – ٣.٦%
١١. Fuse – ٣.٤%
١٢. Ash – ٣.٤%
1٣. Caustic – ٣.٣%
١٤. Mirage – ٢.٩%
١٥. Gibraltar  – ٢.٩%
١٦. Wattson – ٢.٤%
١٧. Revenant – ٢.٢%
١٨. Rampart – ٢%
١٩. Mad Maggie – ١.٨%
٢٠. Newcastle – ١.٨%
٢١. Crypto – ١.٧%
در ادامه به معرفی ۵ شخصیت محبوب Apex Legends می‌پردازیم:
٥. Bloodhound – ٨.٢%
همزمان با افزایش قابل ملاحظه‌ی شخصیت‌های قابل انتخاب در بازی Apex Legends، بلادهوند (Bloodhound)، یکی از بهترین‌های این فهرست محسوب می‌شود. میزان انتخاب این شخصیت معمولا بین ۸ تا ۱۱ درصد بوده و در حال حاضر برابر با ۸.۲٪ است. به لطف ابزار ردیابی و مهارت‌های بالا، بلادهوند معمولا در صدر فهرست کلاس Recon قرار دارد. به طور حتم قابلیت Beast of the Hunt Ultimate بر ارزش این شخصیت افزوده است.
٤. Pathfinder – ٨.٧%
پث‌فایندر (Pathfinder)، به طور ثابت در بین ۵ شخصیت برتر Apex Legends قرار داشته است. به عنوان عضوی از کلاس Recon، پث‌فایندر در جا‌به‌جایی و رفتن به قسمت‌های مختلف نقشه تبحر دارد. قلاب و سلاح Zipline او، به شما کمک زیادی در بازی می‌کنند.
٣. Wraith – ١٠.٤%
ریث (Wraith) یکی دیگر از شخصیت‌های اولیه و محبوب Apex Legends محسوب می‌شود که حضوری ثابت در لیست ۵ قهرمان برتر این بازی داشته است. مهمترین قابلیت ریث، بیرون آمدن از مخمصه در سریع‌ترین زمان ممکن است. این توانایی به او اجازه می‌دهد تا خطر را به موقع احساس کرده، برای مدتی از گزند آسیب در امان مانده و پرتال‌هایی برای خروج از موقعیت‌های نامطلوب ایجاد کند. این‌که ریث با انتشار فصل ۱۳ هنوز هم یکی از شخصیت‌های محبوب Apex Legends محسوب می‌شود، با توجه به توانایی‌های بالای او قابل درک است.
٢. Octane – ١٠.٦%
اسپید دیمن (Speed Demon) یا شیطان سرعت، لقبی است که به این شخصیت محبوب از بازی Apex Legends داده‌اند. مدت زیادی می‌شود که اوکتین (Octane) در بین ۲ شخصیت محبوب Apex Legends در نوسان است. جدای از ابزارهای هیجان‌انگیز، تعادل اوکتان در هنگام تهاجم و دفاع از مهمترین توانایی‌های او محسوب می‌شود. با این‌که اوکتین به طور کل یک شخصیت تهاجمی به شمار می‌آید، اما او با افزایش قابل ملاحظه‌ی سرعت خود، قادر است تا از موقعیت‌های خطرناک با سرعت بالا بگریزد. حتی بعد از معرفی Launch Pad Ultimate، این شخصیت قادر است به پرواز درآید.
١. Valkyrie – ١٠.٨%
با وجود این‌که برخی می‌گویند توانایی‌های این شخصیت به صورت ناعادلانه‌ای زیاد بوده و به همین دلیل چندین بار دچار نرف (Nerf) شده است، والکری (Valkyrie)، کماکان محبوب‌ترین شخصیت Apex Legends محسوب می‌شود. والکری که لقب ملکه‌ی جابه‌جایی (Queen of Movement) را یدک‌ می‌کشد، قادر است توسط Jetpack Passive خود، از موقعیت‌های خطرناک با سرعت زیادی گریخته و زنده بماند‌.
از سوی دیگر، قابلیت Skyward Dive Ultimate نیز به توانایی‌های والکری در امر جا‌به‌جایی افزوده است. این مورد، منطقی‌ترین و در عین حال بهترین قابلیت در بازی Apex Legends محسوب می‌شود‌. در آخر، قابلیت Tactical والکری، برای حمله به دشمنان بسیار مفید بوده و کمک زیادی برای از پای درآوردن آن‌ها به شما می‌کند‌. اگر فضای کافی برای استفاده از Missile Swarm پیدا کنید، توسط والکری به راحتی می‌توانید رقبا را از بازی حذف کنید.
شما در مورد این فهرست چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. محبوب‌ترین شخصیت شما در بازی Apex Legends چه کسی است؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چقدر عجیب! lifeline خیلی لجند مهمه و فکر می کردم خیلی ها استفاده کنند. البته این لجند رو به خاک سیاه نشوندن شاید یکی از دلایلش همینه
شیلد که داشت بدرد میخورد الان اصلا.
از موقعی شیلدش موقع ریوایو هم تیمی ها رو برداشتن کمتر برش میدارن البته الان میتونه دو نفر رو همزمان ریوایو کنه ولی خب اون شیلده خیلی بدرد میخورد. به نظرم هنوزم کسی lifeline باز باشه خطرناکتر از هر لجند دیگه ایه تا نزنیش زدن یاراش بی فایده ست بعدشم از ریوایو یاراش برای حواس پرتی استفاده میکنه
موقعی شیلد داشت که اصلا خدا بود
تو اسلحه های spitfire که بالای ۱۵ بار نرف شده از care package هم درآمده بازم op هست😂والکری هم همینه می‌خوان چیکارش کنن تعداد کسایی که بنظرشون والکری متعادل هست بیشتره.
opبه seer میگن(اون روزای اول که اومده بود)از پشت دیوار وقتی قدرت میزد هم stun میکرد هم دمیج میزد هم نشون میداد که چقدر جون داری و health زدن هم متوقف میکرد هنوزم همه رو داره فقط stun نمیکنه و دمیج نمیزنه همین.
Octane لعنتی خیلی خوبه
مگه محبوب تر از Loba هم وجود داره ؟ 😂😂
هر موقع تو بازی به Loba میخورم میزارم من و بزنه که بعدش فینیشر بزنه 😂😂😂😎
ولی من خودم Wraith main هستم و تاحالا بیشترین ویکتوری هامو باهاش اوردم لجند خیلی خوبیه
بهترین passive بین همشون مال بنگلوره، خیلی خوبه لامصب
دوستان دنبال یه پلیر خوب میگردیم واسه رنک اپکس
اگه K.D تون بالای 2 هست یا واقعا حس میکنید خیلی خوبین تو این بازی یه پیام یا اینجا یا تو خود اپکس یا پلیستیشن به ID: Endiles بدید
خودم K.D 4 و تقریبا رو همه کاراکتر ها بج 20 کیل و 4 هزار دمیج رو دارم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick