یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته های نخست با کمبود بازیکن در خطوط مختلف همراه است.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته‌های نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال چاره‌ای جز پذیرش دوری بازیکنان تأثیرگذار خود برای گلزنی مقابل حریفان ندارد.
مصدومیت‌های متوالی و عجیب مهدی عبدی، حامد پاکدل و وحدت هنانوف باعث شده تا یحیی گل محمدی قید حضور آنها در نخستین بازی‌های رسمی تیمش را بزند.
سرمربی پرسپولیس که حدود دو ماه پیش جذب مهاجمان با کیفیت را از مدیریت باشگاه خواسته بود نه تنها خواسته‌هایش نادیده گرفته شد بلکه حالا با مصدومیت دو مهاجم تخصصی خود و نبودن وحید امیری هیچ گزینه‌ای برای خط حمله ندارد.
عبدی و پاکدل در بهترین شرایط ممکن از هفته سوم می‌توانند برای پرسپولیس بازی کنند تا سرخپوشان در نبردهای نخست خود با مشکلی جدی روبرو شوند.
پرسپولیس با دستان خالی به استقبال لیگ برتر می رود
از سوی دیگر کمال کامیابی نیا برای ایستادن در کمربند میانی به عنوان هافبک دفاعی نیز با مشکل روبرو است. او از هفته آینده می‌تواند در تمرینات شرکت کند اما وحدت هنانوف دیگر گزینه آلترناتیو برای حضور در این پست باید حداقل ۶ هفته دیگر دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارد تا آماده بازی کردن شود.
پرسپولیس که خریدهای گران قیمت و اسم و رسم داری در خط دفاع و میانی داشته است توازن لازم را برای داشتن نیمکتی قدرتمند ندارد. آنها با وجود ستاره‌هایی همچون علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی گنجی، سعید صادقی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، گئورگی گولسیانی و محمد مهدی احمدی در برخی پست‌ها همچون خط حمله نیاز مبرم به بازیکن دارند.
گل محمدی نه تنها باید قید استفاده از مهاجمان تخصصی خود را در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر بزند بلکه با دعوت مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم فوتبال امید از علیرضا خدایی و محمد مهدی احمدی برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از آنها نیز نمی‌تواند استفاده کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick