instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در میان شایعات بسیاری که حول محور دنیای سینمایی مارول وجود دارد، ایفای نقش گوست رایدر توسط رایان گاسلینگ به موضوعی داغ بدل گشته است.
در کامیک‌کان سن‌دیگو امسال استودیو مارول با دستی پر از مخاطبینش میزبانی کرد و برنامه‌های بسیاری را برای چندسال آینده ارائه نمود. با این حال هیچ اشاره‌ای به شخصیت گوست رایدر در این مراسم صورت نگرفت و مشخص نیست که آیا شاهد نقش‌آفرینی رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) خواهیم بود یا خیر! مسئله‌ای که واکنش کوین فایگی (Kevin Feige) را در پی داشته است.
با وجود این که در گذشته بازیگرانی همچون نیکلاس کیج (Nicolas Cage) و گابریل لونا (Gabriel Luna) این شخصیت محبوب و متفاوت مارول را به تصویر کشیده‌اند، اما پس از گستردگی دنیای سینمایی مارول، شایعات بسیاری حول محور بازیگر بعدی گوست رایدر به گوش می‌رسد. از نورمن ریدس (Norman Reedus) گرفته تا کیانو ریوز (Keanu Reeves) و رایان گاسلینگ، افراد زیادی در لیست ایفای نقش این شخصیت حضور داشته‌اند. با این حال طبق گفته‌های کوین فایگی هنوز هیچ برنامه‌ای برای گوست رایدر در MCU در نظر گرفته نشده است:
رایان گاسلینگ بازیگر بی‌نظیر و توانمندی است. اگر که او علاقه دارد تا به ایفای نقش این شخصیت بپردازد، دوست دارم که در آینده جایی برای او در دنیای سینمایی مارول پیدا کنم.
در کنار ایفای نقش شخصیت گوست رایدر، شایعات زیادی وجود دارند که او برای شخصیت نوا در سریال اختصاصی‌اش در نظر گرفته شده است. مسئله‌ای رایان گاسلینگ آن را شایعه‌ای غیرواقعی خطاب کرد.
در هر حال، در فاز ششم دنیای سینمایی مارول آثار بسیاری هنوز معرفی نشد‌ه‌اند. موضوعی که احتمالاً در طی چند ماه آینده مورد رسیدگی قرار گرفته و تکلیف برخی از شخصیت‌های غایب MCU را روشن خواهد شد.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick