instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در جریان مراسم کامیک‌کان سن دیگو، استودیو دی‌سی ویدیو جدیدی از انیمیشن Green Lantern: Beware My Power منتشر کرده است.
جان استورارت یکی از افراد ارتش فانوس سبز بر روی سیاره زمین می‌باشد که بارها در اقتباس‌های گوناگوی حضور داشته و حال در تازه‌ترین انیمیشن DC تحت عنوان Green Lantern: Beware My Power به نمایش درخواهد آمد. در این انیمیشن، سرگذشت جان استوارت و چگونگی به قدرت رسیدن وی را شاهد خواهیم بود. جایی که به سبب برخورداری از حلقه فانوس سبز وظیفه پیدا می‌کند تا با شرورهای خبیث به مبارزه پرداخته و از سیاره زمین در برابر آن‌ها محافظت نماید.
در ادامه می‌توانید شاهد ویدیو Green Lantern: Beware My Power باشید.
جف ومستر (Jeff Wamester) که در گذشته وظیفه ساخت پروژه‌های دی‌سی همچون Justice Society: World War II و Batman: The Long Halloween را بر عهده داشته است، کارگردان این انیمیشن می‌باشد. آلدیس هاج (Aldis Hodge) نیز که ایفاگر نقش هاوک‌من در فیلم Black Adam خواهد بود، وظیفه صداپیشگی جان استوارت را بر عهده دارد. از دیگر صداپیشگان این انیمشین می‌توان به نولان نورث (Nolan North)، جیمی سیمپسون (Jimmi Simpson)، برایان بلوم (Brian Bloom) و کیشا شارپ (Keesha Sharp) اشاره کرد.
انیمیشن Green Lantern: Beware My Power در تاریخ 26 ژوئیه (4 مرداد) منتشر خواهد شد.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
این انیمیشن به موفقیت نخواهد رسید.
یاد انیمیشن Green Lantern: First Flight افتادم .
اینم سیاپوست کردن😏
من که اینو همین 6 روز پیش دیدم 🤔😐… هشدار اسپویل : گرین لنترن اصلی (هل جردن) ، ابر شرور داستانه)) مطمعنید که اشتباهی نشده ؟ آخه اینکه اومده قبلا…
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick