instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی اکشن نقش‌آفرینی رایگان Diablo Immortal از زمان عرضه‌ی خود به شدت مورد انتقاد قرار گرفته، با این حال به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده است.
می‌توان گفت که عرضه‌ی Diablo Immortal تا حد زیادی پرماجرا بوده است. این عنوان اکشن نقش‌آفرینی رایگان از زمان رونمایی خود بحث برانگیز بوده و بعد از عرضه‌ در ماه گذشته، واکنش‌های شدیدی از جانب بازیکنان آن دریافت کرد که عمدتا به مشکلات پرداخت‌های سنگین آخر بازی مربوط می‌شد.
با این وجود، بازی از نظر تجاری موفق به نظر می‌رسد. در طی دو هفته‌ی اول عرضه، Diablo Immortal بیش از 24 میلیون دلار درآمد داشته و در کمتر از یک هفته بعد از عرضه، به بیش از 10 میلیون دانلود رسیده و بزرگترین لانچ این سری را رقم زده است.
اکنون نقطه‌ی عطف بزرگ دیگری توسط این عنوان پشت سر گذاشته ‌شد. اخیرا بلیزارد (Blizzard Entertainment) اعلام کرد که تعداد دانلود بازی در تمام پلتفرم‌ها به بیش از 20 میلیون رسیده و به نظر می‌رسد که طبیعت رایگان بازی کاملا به نفع آن بوده است. برای جشن گرفتن این موفقیت، بلیزارد چندین پاداش درون بازی را به بازیکنان آن اهدا خواهد کرد.
بازی Diablo Immortal برای PC، اندروید و iOS در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اینکه ۲۰ میلیون دانلود شده موفقیت نیست مثلا کمپانی چندین و چند میلیاردی هستی ، مشکل وقتی هست که بازیکن های اساسی آن ازت راضی باشند ( به غیر از بازیکن های تاکسیک یا مسموم یا بازیکن های یکبار دانلود ) بلیزارد باید فکری درباره ای انتقاداتی که بهش شده انجام بده و اگر نه بازی خیلی زود به خاطره سپرده میشه یا میشه یک بازی ساده که بعد از چند مدت تب اش می‌خوابه مثل امانگ اس و دیگر بازی ها.
از کوتهی ماست که دیوار بلند است….
این بیلزارد دندون گردی که من می شناسم قطعن دیگه مثه قدیم شاهکار تولید نمیکنه وقتی فهمیده پول تو اینکاره
R.I.P blizzard
rest in piece Arthas menethil
نه دا اصلا اکتی و بلیزارد برای مایکروسافت سود ندارن!پولشو ریخته سطل اشغال.اخه دوست عزیز«افسر جنگ نرم سونی»اینا اشغال بسازن سود داره
تو بازی های آنلاین تعداد دانلود مهم نیست تعداد بازی کن مهمه آنلاین مهمه.
برای این فرانچایز با این همه طرفدار و اونم در صورتی که مجانیه ، به نظر من اصلا خوب نیست ….
بازی خوبی هست تا اینجا کمپین داره تموم میشه برنامه ای هم برا بعد کمپین ندارم مخوام پاکش کنم و تا حالا هم که یه قرون خرج نکردم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick