یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
باشگاه پرسپولیس پس از واریز پول حاصل از فروش عرضه اولیه سهام خود وام سنگینی را دریافت کرد تا بتواند چند بازیکن مطرح را به خدمت بگیرد.
به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس قبل از شروع نقل و انتقالات تابستانی خود توانست به ۳۵۰ میلیارد تومان درآمد حاصل از فروش عرضه اولیه سهام باشگاه دست پیدا کند.
با این حال رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان برای صرف هزینه‌های جاری از طریق این مبلغ، سراغ سپرده گذاری این مبلغ در یکی از بانک‌های کشور رفت تا بتواند وام کلان دریافت کند.
درویش پس از واریز ۳۵۰ میلیارد تومان به حساب این بانک، توانست وام ۱۲۰ میلیارد تومانی دریافت کرده و آن را برای هزینه‌های نقل و انتقالات تابستانی و امور جاری صرف کند.
مبلغ قابل توجهی که بازپرداخت آن از محل سود ۶ میلیارد تومانی مربوط به عرضه اولیه سهام که در بانک قرار داده شده است پرداخت می‌شود.
راهکار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای پرسپولیس/ وامی که فرشته نجات شد!
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توانست با ۱۲۰ میلیارد تومان توانست ضمن حفظ بازیکنانی همچون مهدی ترابی و میلاد سرلک سراغ علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، سعید صادقی، سروش رفیعی، محمد مهدی احمدی و دانیال اسماعیلی فر رفته و آن‌ها را سرخ‌پوش کند.
بخشی از این مبلغ نیز صرف پرداخت مطالبات آنتونی استوکس، تسویه با باشگاه کورتریک بلژیک، احمد نورالهی و سایر طلبکاران قدیمی پرسپولیس شده است تا از مبلغ وام مقدار ناچیزی باقی مانده و درویش توان تسویه کامل با طلبکاران قدیمی و بازیکنان فصل گذشته را نداشته باشد.
از سوی دیگر درویش در حالی اقدام به واریز پول سود سهام باشگاه کرده است که هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ناقص است و پرسپولیس برای اینکه بتواند وام ۱۲۰ میلیارد تومانی اش را تسویه کند فعلاً سود ۶ میلیارد تومانی حاصل از سپرده ۳۵۰ میلیارد تومانی را صرف این موضوع می‌کند.
در این بین مشخص نیست اگر باشگاه بخواهد اصل پول موجود در بانک را برداشت کند چگونه توان پرداخت اقساط وام خود را خواهد داشت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick