instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به گفته‌ی یکی از کاربران ردیت به نام BattleDashBR، برخی از فایل‌های مخفی وبسایت رسمی بازی Hogwarts Legacy به محتویات نسخه‌ی کالکتور و دیلاکس آن اشاره دارد.
مشخص نیست که این فایل‌ها چه مدت در وبسایت مذکور قابل مشاهده بوده‌اند، اما نشانی دو خرده‌فروش بزرگ آمریکایی بست بای (Best Buy) و گیم استاپ (Game Stop) به آن‌ها الصاق شده بود که از شروع احتمالی پیش‌خرید این عنوان در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد.
محتویات نسخه‌ی کالکتور:
محتویات نسخه‌ی دیلاکس:
بیش‌تر موارد حاضر در این دو نسخه، آیتم‌های شخصی‌سازی و برای استفاده درون بازی هستند. تریلرهای پیشین Hogwarts Legacy طیفی وسیع از اختیارات شخصی‌سازی را به نمایش گذاشتند، اما اکنون مشخص نیست که اختیارات یادشده منحصر به این نسخه‌های بازی هستند یا در نسخه‌ی معمولی نیز قابل دسترسی‌اند.
در بخشی از تریلر نخست بازی به موجوداتی که می‌توان سوارشان شد و با استفاده از آن‌ها نقل مکان کرد، اشاره شد، اما هنوز خبری از نمایش موجود تسترال نبوده که اسبی است اسکلتی و تنها افرادی از دنیای جادوگری (Wizarding World) که شاهد مرگ کسی بوده‌اند، می‌توانند آن را ببینند.
همچنین، نسخه‌ی کالکتور بازی شامل «چوب جادوی کهن به همراه کتاب» خواهد بود که احتمال فیزیکی بودنش وجود دارد و در نسخه‌ی دیلاکس بازی خبری از آن نیست. استفاده از جادوی کهن (Ancient Magic) در Hogwarts Legacy مختص بازیکنان است و امکان کاوش در مناطقی از هاگوارتز را که دانش‌آموزان معمولی توان رفتن به آنجا را ندارند، برایشان به ارمغان می‌آورد. طی نمایش بازی در رویداد State of Play اعلام شد که این مورد، مهم‌ترین بخش آن است؛ بنابراین، وجود آیتمی مرتبط با جادوی کهن در نسخه‌ی کالکتور بازی منطقی به نظر می‌رسد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
محتویات جالبی رو در نظر گرفتن. خیلی برای بازی هایپم امیدوارم ناامیدم نکنه.
دوست دارم تو دسته اسلایترین ها برم ، هری و هرمیون اگر باشن ، از وسط به دو نیم تقسیمشون کنم با جادوی اواداکداورا
چرا آخه 😂😐
البته تایم لاین بازی کلی قبل تر از هری پاتر هست
از هرمیون که کلا نفرت دارم ،
از هری هم به خاطر به فاک دادن خیلی ها ،حالم بهم میخوره ، اصلا شخصیت محبوبی برام نیست …..
اونجاهایی که هری عذاب میکشید
متاسفانه اینو باید کرکی بزنم چون پولم با پیش خرید اسپایدر من ته کشید:(
واقعا کرکی زدن چیزی نیست که ادم بهش افتخار کنه
برای ایکس باکس میاد؟
آره میاد
ولی مارکتینگ با پلی استیشن هست
اون مهم نیست فقط برای ایکس باکس بیاد!ولی من در هر صورت نمیتونم تجربش کنم چون میخوام سری اس بخرم پولام همه ته میکشن!راستی در خرید سری اس تردید دارم کنسول خوبی هست؟ارزش داره با وان اس ام رو بفروشم سری اس بخرم؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick