instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم Prey پیش‌درآمدی برای فرنچایز Predator به شمار می‌رود که توانسته اکشنی جذاب و جالب‌توجه از این فرنچایز باشد.
فیلم شکار (Prey) به کارگردانی دن تراختنبرگ (Dan Trachtenberg) است که به تازگی واکنش منتقدان به آن منتشر شده است. اتفاقات این فیلم حدود ۳۰۰ سال قبل از اتفاقات فیلم اول مجموعه غارتگر (Predator) جریان دارد.
این فیلم داستان جنگجوی کمانچی به نام نارو با بازی امبر میدتاندر (Amber Midthunder) را روایت می‌کند که با موجوداتی بیگانه مبارزه می‌کند که در حال شکار انسان‌ها است. این فیلم در ابتدا برای اکران روی پرده سینماها برنامه‎‌ریزی شده بود اما اکنون قرار است روی سرویس آنلاین هولو عرضه شود.
منتقدان در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۲۲ قادر به تماشای فیلم «شکار» روی پرده سینماها بودند و حالا اولین واکنش آن‌ها به این اثر منتشر شده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.
گرگ آلبا:
فیلم اول «غارتگر» بسیار جذاب و تماشایی بود اما فیلم‌های پس از آن و به خصوص آخرین فیلم این فرنچایز چندان برجسته نبودند اما فیلم «شکار» واقعا عالی است و پس از فیلم اصلی، بهترین اثر این فرنچایز به شمار می‌رود.
کورتنی هاوارد:
فیلم «شکار» ساخته دنی تراختنبرگ فوق‌العاده است. این فیلم شبیه به ترکیبی از مجموعه «غارتگر» و فیلم از گور برخاسته (The Revenant) است و کارگردان به خوبی توانسته ژانر بقاء را در داستانی ترسناک و هیولایی بگنجاند. نقش‌آفرینی امبر میدتاندر در این فیلم واقعا جذاب و گیرا است.
TomMCJL:
فیلم «شکار» با نقش‌آفرینی برجسته امبر میدتاندر در نقش اصلی، یک اثر پر از اکشن و هیجان است که این فرنچایز را احیا کرده و آن را به ریشه‌ها و اصالتش باز گردانده است. این فیلم شیرین،‌ کوتاه و سرشار از صحنه‌های اکشن است.
گرگ کاتزمن:
فیلم «شکار» را واقعا دوست داشتم. این فیلم به خوبی توانسته حس تعلیق فیلم اول فرنچایز «غارتگر» را بازآفرینی کند و صحنه‌های اکشن و ترسناک خارق‌العاده‌ای را به نمایش بگذارد. مطمئنا طرفداران این فرنچایز از تماشای آن بسیار لذت خواهند برد.
بینز:
فرنچایز «غارتگر» نیازمند شروعی دوباره و قدرتمند بود و فیلم «شکار» توانست به خوبی این کار را انجام بدهد. از لحاظ داستانی و سرعت آن، این فیلم بسیار شبیه به فیلم اول است و امبر میدتاندر به خوبی توانسته نقش اصلی را بازی کند.
جردن میسون:
فیلم «شکار» در عین اینکه اکشنی بسیار جذاب و تماشایی را به بیننده ارائه می‌کند، در زمینه به تصویر کشیدن عناصر ترسناک و موجودات بیگانه به اصالت این فرنچایز بازگشته است.
مایکل لی:
سازندگان با قرار دادن داستان فیلم «شکار» در ۳۰۰ سال گذشته، توانستند اثری بسیار جذاب و مهیج خلق کنند. جدا از بازیگری عالی امبر میدتاندر، داکوتا بیورز (Datoka Beavers) نیز نقش‌آفرینی جذابی را رقم زده است.
فیلم «شکار» در تاریخ ۵ اوت سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین هولو عرضه می‌شود.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ظاهرا فیلم نسبتا مطلوبی است.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick