یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
درودگر: با باشگاه استقلال مشکلی ندارم/ من نباید جواب فتاحی را بدهم
عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت: فتاحی نظرش را اعلام کرده و من نباید در این مورد جواب بدهم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صادق درودگر در مورد قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به اینکه اردوی تیم ملی و جام جهانی را در پیش داریم، برنامه‌ریزی لیگ باید خیلی فشرده و منسجم باشد، آرزو می‌کنم با هماهنگی، همدلی و هم‌فکری باشگاه‌ها و مسئولین ذی‌ربط که در خصوص برگزاری مسابقات نقش دارند مثل یگان ویژه، حراست‌ها و مسئولین استادیوم‌ها، بتوانیم مسابقات را منظم برگزار کنیم. ما هم سعی می‌کنیم به نوبه خودمان با همکاری کمیته مسابقات بازی‌ها را طوری برگزار کنیم که کمترین مشکل وجود داشته باشد و از هم فکری همه بهره‌مند شویم.
وی در مورد صحبت‌های سعید فتاحی پیرامون تبلیغات محیطی و ماجرای باشگاه استقلال گفت:‌ مذاکراتی با باشگاه استقلال داشتیم اما اصلاً مشکلی با این باشگاه نداریم. مشکل ما با کارگزارش است. ما نماینده باشگاه‌ها هستیم و آنها ذی‌نفع هستند. باید پاسخگو باشیم. براساس تعاملی که با استقلال و باشگاه‌های دیگر، مذاکرات‌مان را ادامه می‌دهیم. امروز هم جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ بود و مصوباتی داشتیم ولی اجازه می‌خواهم بعد از جلسه با سردار آجرلو آنچه را به توافق رسیدیم را به سمع و نظر جامعه فوتبال برسانیم.
درودگر در مورد اینکه جلسه با آجرلو به چه منظور خواهد بود، عنوان کرد: در جلسه مدیران مقرر شد با باشگاه استقلال تسویه حساب کامل کنیم و بعد از آن برای فصل بعد هم تبلیغات محیطی را مثل فصل گذشته به باشگاه استقلال اختصاص بدهیم. در حال مذاکره هستیم. ان‌شاءالله این مشکل هم حل می‌شود و با کمک هم لیگ خوبی را هم از نظر درآمدزایی و هم از نظر زیبا برگزار شدن خواهیم داشت.
وی در مورد اینکه در آن جلسه چالشی هم با مدیرعامل استقلال پیدا کرده بود، اظهار داشت: آجرلو بزرگ ما است. یکی از مدیرانی است که حداقل 20 سال با او کار کرده‌ام. ممکن است همه ما در مسائل مختلف اختلاف‌نظر داشته باشیم. ممکن است گوشت همدیگر را بخوریم اما استخوان یکدیگر را دور نمی‌اندازیم! 
درودگر در مورد وضعیت انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: در این مورد صحبت نمی‌کنم چون خودم کاندید هستم درست نیست صحبت کنم.
وی در مورد اینکه فتاحی اعلام کرده همانطور که سازمان لیگ برای هر بازی سه میلیارد می‌خواهد باشگاه استقلال هم هر بازی سه میلیارد مطالبه خواهد کرد، اظهار داشت: با مصطفی آجرلو جلسه‌ای خواهیم داشت. در این خصوص مذاکره می‌کنیم و به توافق می‌رسیم.
عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ در مورد اینکه آیا با فتاحی مشکلی دارد، گفت:‌ نه، او نظرش را اعلام کرده و من نباید در این مورد جواب بدهم. باید با سیاست‌های سازمان لیگ و حفظ منافع همه باشگاه‌ها از جمله استقلال صحبت کنم. 
درودگر در مورد اینکه فصل گذشته انتقادات زیادی به خصوص از سمت پرسپولیسی‌ها در مورد اینکه سازمان لیگ با استقلال مماشات زیادی داشته مطرح شد، گفت: در این لحظه مسائل به جای دیگری مربوط می‌شود که من نباید پاسخگو باشم.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick